Главная > Всі новини > Активісти району > У “Дії” стартувало бета-тестування судових рішень: хто може долучитись

У “Дії” стартувало бета-тестування судових рішень: хто може долучитись

Фото: Мінцифри

У “Дії” розпочалося бета-тестування нової послуги — судових рішень, які будуть доступні просто у додатку. Про це повідомила команда “Дії”

Судове рішення — це документ, який фіксує результати розгляду справи у суді. Такі документи, наприклад, можуть вимагати органи ДРАЦС для підтвердження розірвання шлюбу або органи МВС для повернення водійських прав, які до того вилучили поліцейські або ж нотаріус для відкриття спадщини.

З новою послугою у застосунку “Дія” можна буде усього за кілька кліків отримати електронне судове рішення з накладеним електронним підписом суддів. При цьому цифровий документ матиме таку ж юридичну силу, що й паперовий.

Долучитися до тестування нової послуги можуть українці, які мають цифровий РНОКПП у “Дії” та є учасниками судової справи. Записатися на бета-тест вони можуть за посиланням.

Команда “Дії” просить учасників тестування поділитися своїм фідбеком, щоб допомогти зробити послуги у застосунку зручнішими для користувачів.

Нагадаємо, нещодавно у “Дії” запустили нову програму “єОселя”, за допомогою якої можна отримати пільговий кредит на житло від держави. Поки що послуга доступна лише для військовослужбовців, медиків, силовиків, науковців, педагогів та їхніх сімей.