Главная > Всі новини > Активісти району > У Дарницькому районі власники кафе захопили ділянку біля озера “Срібний Кіл”

У Дарницькому районі власники кафе захопили ділянку біля озера “Срібний Кіл”

У Дарницькому районі Києва власники закладу харчування незаконно привласнили земельну ділянку на вулиці Срібнокільська, яка розташована біля озера “Срібний Кіл”. Вартість ділянки — 20 мільйонів гривень.

Власники кафе без дозволу збудували заклад біля озера на Осокорках та внесли земельну ділянку до статутного капіталу. Всупереч рішенню суду, вони зареєстрували право власності на заклад із відповідною територією й продовжили використовувати цю землю для своїх потреб.

Проте, згідно із законодавством, ця земля належить до водного фонду громади й повинна знаходитися у комунальній власності.

Дарницька окружна прокуратура міста Києва у судовому порядку вимагатиме повернути територіальній громаді столиці ці землі.

“У позові прокуратура вимагає усунути перешкоди у володінні та розпорядженні земельною ділянкою шляхом скасування державної реєстрації права власності, визнання правочинів недійсними та повернення земельної ділянки”, — йдеться у дописі пресслужби Київської міської прокуратури.

Наразі відкрито кримінальне провадження. Нагадаємо, що в Києві в травні між станціями метро “Осокорки” та “Позняки” розпочали роботи з будівництва та облаштування парку “Срібний Кіл”.