Главная > Все новости > Активисты района > У Бучі завершили реконструкцію вулиці Вокзальної, де знищили колону російської техніки: фото до і після

У Бучі завершили реконструкцію вулиці Вокзальної, де знищили колону російської техніки: фото до і після

У Бучі відновили вулицю Вокзальну, яку під час наступу на Київ російські війська зруйнували найбільше. 

Американська некомерційна організація Global Empowerment Mission (GEM) спільно з партнерами та міською владою відремонтували електроопори, комунікації, дорожнє покриття, а також 110 будинків — 12 з яких було повністю зруйновано, повідомляє «Громадське радіо». 

«Одноповерхові будинки мають площу 110 квадратних метрів. Є два будинки по 75 квадратних метрів. Ми вирішили будувати дуплекс й таунхауси, тому що у деяких будинках було декілька власників», — розповів архітектор проєкту Едуард Селезньов.

Директор GEM в Україні Андрій Негрич зазначив, що найскладнішим під час робіт виявилось розмістити будівельну техніку на Вокзальній.

«Тому ми були змушені ухвалити більш кардинальні міри й перекрити проїзд. Спочатку потрібно було розібрати практично вщент зруйновані будинки й лиш потім почати будувати нові. Це одна із найстаріших вулиць міста, і на сьогодні там ще кращі будинки, ніж були», — зауважив Негрич. 

Нагадаємо, проєкт по відновленню вулиці Вокзальної запустили наприкінці жовтня 2022 року у межах проєкту “Надія для Бучі”. Тоді була підписана угода між GEM, Бучанською міською радою та Vespa Group, підрядником проєкту. Відбудова відбувалася за кошти Фонду Говарда Баффета.