Главная > Всі новини > Активісти району > У Бучі відкрили оновлений центр Дія.Бізнес: які послуги там надають

У Бучі відкрили оновлений центр Дія.Бізнес: які послуги там надають

У місті Буча на Київщині після оновлення відновив роботу центр Дія.Бізнес, де підприємці можуть отримати безоплатні консультації, навчатися та шукати інвесторів чи партнерів.

Центр у Бучі працював з грудня 2021 року, проте після повномасштабного вторгнення росії він опинився в окупації та зазнав пошкоджень. Тому в перші місяці війни послуги надавали в онлайн-форматі. Тепер же центр відновив повноцінну роботу.

“Ще декілька місяців тому центр Дія.Бізнес був в окупації. Сьогодні він знову працює. У нас є велика ціль — побудувати країну підприємців, і Дія.Бізнес — важлива частина для її досягнення. Ми швидко відновлюємо пошкоджене, відбудовуємо зруйноване, щоб і надалі працювати, створювати нове та розвивати українське”, — зазначив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Центр Дія.Бізнес у Бучі

Також центр розширив напрями своєї діяльності. Тепер тут займаються підтримкою місцевих підприємців, консультаціями з розвитку локального бізнесу, релокейтом підприємств зі східних областей, психологічною підтримкою місцевих, а також проводять освітні курси для підлітків. 

Відновлення центру Дія.Бізнес ініціювали ще у квітні, в перші дні після деокупації Бучі. Тепер він став хабом підтримки для релокованих підприємств із найгарячіших точок України.

Центр Дія.Бізнес у Бучі

“Після окупації нашого міста змінився і вектор роботи центру. Сьогодні це допомога у відновленні місцевого макро-, малого та середнього бізнесу й проведення консультацій щодо виходу на нові ринки. Особливу увагу приділяємо релокейту підприємств із гарячих точок. А також освіті та підтримці місцевих жителів. Приємно усвідомлювати, що Буча вже відновлюється після всього пережитого”, — каже керівниця центру Анна Страховська.

Центр Дія.Бізнес у Бучі знаходиться за адресою: провулок Олекси Тихого, 4, офіс 230. Працює він з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00.