Главная > Всі новини > Активісти району > У Бучі провели акцію “Матч очікування: Кожен голос рятує”: фото та подробиці

У Бучі провели акцію “Матч очікування: Кожен голос рятує”: фото та подробиці

Фото: мер Бучі Анатолій Федорук

У Бучі на стадіоні “Ювілейний” відбулася акція “Матч очікування: Кожен голос рятує” — нагадування про військових, які зникли безвісти або перебувають у російському полоні.

Про це розповіли Бучанський міський голова Анатолій Федорук, а також очільник КОВА Микола Калашник.На футбольному полі зустрілися ветерани українського футболу та збірна Київщини — представники адміністрації, депутатського корпусу, ветерани, поліцейські та рятувальники.На трибунах — сотні кітелів українських воїнів, які наразі мають статус “зник безвісти”. Це символ тих, кого чекають вдома, і тих родин, які щодня живуть між болем і надією.”З нами були звільнені з російського полону Володимир Майор, Олександр Ржавський та Ілля Ільяшенко, який вийшов з Азовсталі. Їхня присутність нагадує головне: повернення можливе. Саме тому ми маємо говорити, діяти й робити все, щоб додому повернулися всі”, — наголосив мер Бучі.Також “Наш Київ” вже писав, що у музеї “Чорнобиль” у столиці завершили розбір завалів. Музей переходить до наступного етапу — тотальної інвентаризації та огляду всієї фондової колекції. Це необхідно для того, щоб чітко зафіксувати стан кожного врятованого експонату.