Главная > Все новости > Анонсы > Цього тижня в Києві вперше відбудеться чемпіонат світу із веслування на човнах «Дракон»

Цього тижня в Києві вперше відбудеться чемпіонат світу із веслування на човнах «Дракон»

11 вересня о 17:00 в Києві вперше урочисто стартує клубний чемпіонат із веслування на човнах «Дракон» ICF 2019. Понад 1000 учасників із  Китаю, США, Канади, Угорщини, Німеччини, Чехії, Польщі, Молдови, Швеції та інших країн завітають до Києва, аби продемонструвати свою майстерність і поборотися за перемогу.

12-15 вересня на Оболонській Набережній, а саме: на Київському водному стадіоні, можна буде побачити, як кращі команди з усього світу змагатимуться за перемогу. Україну готуються представляти 15 клубів з усіх регіонів: «Дніпро», «Буревісник», «Кайзер», «Айронмен», «ДБС Київ», «Мала Флотилія», «АВС», «Отаман», «Гетьман», «Харків», «Драгонком», «Сальса» та інші.

Чемпіонат триватиме за підтримки Департаменту молоді та спорту спільно із «Федерацією України з веслування на човнах «Дракон». 

Нагадаємо, що веслування на човнах «Дракон» – це веслування на великому каное, з головою дракона і хвостом. Двадцять спортсменів розміщені в каное по десять з кожного боку. На кормі перебуває керманич. Офіційні змагання проводять тільки на 10-місних і 20-місних човнах на дистанціях від 200 до 2000 метрів у чоловічому, жіночому і змішаному класах. Історія цього виду спорту почалася понад 2000 років тому в Китаї. Нині цей різновид веслувального спорту входить переліку офіційно визнаних дисциплін в Україні. Статус цього виду – неолімпійський.