Главная > Всі новини > Цікаві події на понеділок у Києві

Цікаві події на понеділок у Києві

Розпочинаємо тиждень з приємних подій. Сьогодні на вас чекають обговорення історичного детективу, майстер-класи з емоційного інтелекту та особистого бренду в соцмережах, концерт класичної музики, джаз від виконавців з Бразилії, Данії та України, зустріч з художницею, показ скандальної стрічки Девіда Кроненберга та  різні вистави. 

ВЕЧІР ЛІТЕРАТУРНИЙ.

Читацький клуб ЛітАкценту «1793» Натта-о-Даґа

Зустріч буде присвячено роману «1793» Натта-о-Даґа. Теми для обговорення:
– історичний детектив: чому нам такі цікаві «вбивства в інтер’єрі»;
– скандинавська традиція: не тільки хюґе, а й закривавлені тіла;
– проза жорстокості: чим вона приваблює читача і до чого тут сублімація;
– «шведський Зюскінд»: з кого виріс Натт-о-Даґ?
– гротескна детективна пара: як змінилися образи героїв з часів Дойла?
– кінематографічні романи: народжені, щоб бути екранізованими.

Коли: о 18.30
Де: книгарня Є, вул. Лисенка, 3
Вхід вільний


ВЕЧІР З ХУДОЖНИЦЕЮ

Artist-talk: Анна Звягінцева

У рамках проєкту «Крокі» відбудеться artist-talk з Анною Звягінцевою. Однією із важливих тем, над якою Анна Звягінцева рефлексує у своїй творчості – довірливий рух. Він про те, як рухаючись за кимось, розпізнати іншого, його цілі, його візію. І про те, як у цьому слідуванні знайти та не втратити себе самого.
Анна розповість про однойменний мистецький проєкт, з якого все почалося, про те, як тема довірливого руху розвивалась та трансформувалась у її власній творчості та творчості Сергія Звягінцева.

Коли: о 19.00
Де: Ya Gallery, вул. Хорива, 49Б
Вхід вільний за попередньою реєстрацією 


ВЕЧІР ПІЗНАВАЛЬНИЙ.

Особистий SMM-бренд 2020: Навіщо потрібен і як просувати

Особистий бренд власника або керуючого компанії — це вже must have у просуванні бізнесу.  Контент стає все більш персоналізованим і, щоб залишитися на плаву, варто дотримуватися останніх трендів у соціальних мережах. Але тут все змінюється ледь не зі швидкістю світла — інструменти, методи та правила ринку щодня втрачають і набувають актуальності. Як залишатися в течії та примножити силу особистого бренду? Розповість топовий практик!

Коли: о 19.00
Де: ЦеХАБ Київ, вул. Хрещатик, 29, Цитрус, 2 поверх
Вхід вільний, реєстрація 

Емоційний інтелект. Теорія та практика

У 21 столітті емоційний інтелект став одним з нових інструментів для управління бізнесом, побудови ефективної комунікації й здобуття щастя. Науковці цілого світу зійшлися на думці, щоб бути успішним самого інтелекту не достатньо.  Як EQ може впливати на кар’єру – поговорять на лекції бізнес-тренерки, що спеціалізується саме на темі емоційного інтелекту, а також персональної ефективності та комунікацій Ірини Рудики.

Коли: о 19.00
Де: Dialog hub, вул. Володимирська, 43
Вхід вільний, реєстрація 


ВЕЧІР В ТЕАТРІ.

Поміж жіночих звивин

Театр “Сузір’я”, журнал” O’Ukraine”, ГО “Лілея”, театр поезії “Мушля” представляють театралізоване дійство “Поміж жіночих звивин” (за участі музикантів, танцівниці та читців). Автор – Леся Мудрак, режисер – Сергій Архипчук. Запрошуємо вас поблукати у жіночому світі. Звивини заведуть у несподівані лабіринти душі.
Проведіть свій понеділковий вечір з нами – не пошкодуєте, адже це сучасна артистична феєрія.

Коли: о 19.00
Де: Театр “Сузір’я”, вул. Ярославів Вал, 14-б
Вхід – придбана книжка

Слава героям 

Остап і Андрій – ветерани Другої світової. Остап воював за незалежну Україну у складі Української Повстанської Армії (УПА). Андрій – був у лавах радянської Червоної Армії. Остап і Андрій вперше у житті віч-на-віч зустрілися у лікарняній палаті. І колишня війна знов стає реальністю.

Коли: о 19.00
Де: Золоті ворота, вулиця Шовковична, 7А
Вартість квитків: 400 грн.


ВЕЧІР МУЗИЧНИЙ.

Kyiv Mozart Quartet — Ravel & Brahms

Камерний вечір класичної музики в атмосферному залі з багатою історією – в Будинку Актора. У програмі концерту прозвучать вибрані твори Равеля і Брамса.

Коли: о 19.00
Де: Будинок Актора у Києві, Ярославів Вал, 7
Вартість квитка: 300-400 грн.

Jazz Kolo. Alegria.

13-й міжнародний проект Jazz Kolo відбудеться за участю відомих джазових музикантів з Бразилії, Данії та України.
Квартет за участю бразильського зіркового співака і гітариста Лео Мінакса виконає добірку композицій від чотирьох членів групи. Стен і Лео мають широкий репертуар пісень і композицій з бразильським і скандинавським колоритом, що прекрасно поєднується з мелодіями Ігоря Закуса та Йонаса Йохансена в концерті з вокальною та інструментальною частинами.

Коли: о 19.00
Де: Caribbean Night Club, вул. Симона Петлюри, 4
Вартість квитків: 300-700 грн.


ВЕЧІР В КІНО.

Показ фільму «Автокатастрофа»

Показ скандальної стрічки Девіда Кроненберга «Автокатастрофа», яка попри це була визнана кращим фільмом 1996-го року за версією авторитетного французького журналу про кіно Cahiers du Cinéma.«Автокатастрофа», знята за романом фантаста Дж. Г. Балларда.  Кроненберг повертається до улюбленої теми, як сучасні технології змінюють людину, зокрема її сексуальне життя. 
Сюжет: кінопродюсер Джеймс Баллард потрапляє у госпіталь зі зламаною ногою після автомобільної аварії, де водій іншої машини загинув. Чоловік починає відчувати незрозумілий потяг до машин, високої швидкості та обов’язковому зіткненню в кінці. Як виявляється, він такий не один. Між продюсером та дружиною загиблого у катастрофі водія виникає сексуальна пристрасть на фоні побаченої краси понівеченого металу і тіл. Дуже скоро Баллард опиняється втягнутим в кругообіг сексуальних збочень зі своїми новими друзями.

Коли: о 21.00
Де: Кінотеатр Київська Русь, вул. Січових Стрільців, 93
Вартість квитка: 200 грн.

Джерело: https://capital.kiev.ua/