Главная > Всі новини > Активісти району > ТРЦ Gulliver запрошує на мультимедійне шоу для всієї родини “Україна всесвіту”

ТРЦ Gulliver запрошує на мультимедійне шоу для всієї родини “Україна всесвіту”

З 1 грудня торгово-розважальний центр Gulliver відкриває мультимедійне шоу для всієї родини “Україна всесвіту”. Перші два тижні вхід для всіх безкоштовний за умови реєстрації.

Завдяки сучасним технологіям — проєкції 360°, кінетичним інсталяціям і звуковим ефектам глядачі повністю зануряться в космічний й символічний світ, у якому історія України відкриється по-новому.  

ТРЦ Gulliver запрошує на мультимедійне шоу для всієї родини "Україна всесвіту"

Імерсивне шоу «Україна всесвіту» – захоплива пригода, що відгукнеться в серці кожного – від малого до дорослого. Ви поринете у світ космічних мрійників, які змінюють історію вже сьогодні.

Глядачам розкажуть, як викарбовувалися головні риси українців — космічність, мудрість і сердечність. Та як об’єдналися ці риси в нашу унікальність — СОФІЙНІСТЬ.

Також ви дізнаєтесь про сакральне значення Софії Київської та досягнення видатних українців: “ноосфера” вченого Володимира Вернадського, революційний винахід Миколи Амосова — клапан серця, а також багато іншого. 

Мультимедійне шоу для всієї родини "Україна всесвіту"Візуальне шоу “Україна всесвіту” створила українська компанія Magic Innovations, яка відома своїми світловими перформансами у світі. Наприклад, цього року креатори відповідали за новорічне LED-шоу на найвищому хмарочосі Бурдж Халіфа в Дубаї.

Мультимедійне шоу для всієї родини "Україна всесвіту"До речі, після шоу глядачі можуть завітати на виставку “Сади софійності”, присвячену проєкту, ярмарку зі стилізованим мерчем від українських виробників, а у вихідні – тематичні майстер-класи з гончарства, мозаїки тощо.

Покази відбуватимуться щодня з 12:00 до 19:00, на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver. Адреса: Спортивна площа, 1А. З детальним розкладом можна ознайомитися на сайті ТРЦ. 

Подія триватиме до середини лютого. Проєкт реалізований за підтримки Малої академії наук України, cпільноти “Поступ-14”, школи розвитку мислення Cowo.guru та українського бренду Poustovit. 

Під час відключення електроенергії ТРЦ Gulliver продовжує працювати у звичному режимі від резервного живлення, під час повітряної тривоги сеанси будуть перенесені. Для безпеки відвідувачів на території комплексу передбачено укриття, що знаходиться на паркінгу.