Главная > Всі новини > Три місяці роботи UNITED24: що зроблено

Три місяці роботи UNITED24: що зроблено

Глобальна фандрейзингова платформа для допомоги Україні об’єднала людей зі 110 країн світу. Вони задонатити вже понад 6 мільярдів гривень. Про це повідомили в UNITED24, звітуючи про три місяці роботи проєкту.

Також повідомляють про військові безпілотники та автівки, які відправилися на фронт у межах ініціативи “Армія дронів”. Ба більше, на кошти з UNITED24 придбали гелікоптер МІ-2АМ-1.

“Третій місяць роботи UNITED24 відзначається запуском цільових зборів. Їхню ефективність можна спостерігати на прикладі й “Армії дронів”, і збору на автівки швидкої допомоги, який ініціювала перша леді України Олена Зеленська. Наразі на безпілотники для ЗСУ вже зібрано понад 755 мільйонів гривень. На швидкі класу С — 200 мільйонів гривень. І це лише за п’ять днів. Людям важливо бачити, на що саме будуть витрачені кошти. І коли вони розуміють цільове призначення, збір іде дуже активно”, — каже міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Проєкт також надав допомогу лікарням. Зокрема, за останній місяць МОЗ придбало 12 рентгенівських установок із С-арками експертного класу, 9 рентгенопрозорих операційних столів і 83 наркозно-дихальних апаратів. Також будуть надалі додаткові апарати ШВЛ для дитячих лікарень. Це стало можливим завдяки благодійним матчам першої ракетки світу Іґи Свйонтек, які принести 191 тисячу доларів, а також пожертві у розмірі 100 тисяч доларів від спадкоємців фармацевтичної компанії Johnson & Johnson.

Також величезний внесок на медичну допомогу зробив Qatar Fund For Development, пожертвувавши 5 млн доларів.

В UNITED24 зазначають, що підтримка різних напрямів допомоги України зростає завдяки новим амбасадорам. Зокрема, на “Медичну допомогу” стало більше донатів після приєднання до платформи актора Лієва Шрайбера та Imagine Dragons. 

Так само як напрям “Відбудова України” отримав більший розголос завдяки креативному директору Balenciaga.

#допомога #війна в Україні