Главная > Все новости > Тотальна брехня російської пропаганди дає тріщини — Резніков

Тотальна брехня російської пропаганди дає тріщини — Резніков

Фото: facebook.com/reznikovoleksii

Тотальна брехня російської пропаганди дає тріщини. У Росії родичі полонених і загиблих починають виходити на акції протесту. Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков. 

За його словами, характер подій в Україні змінюється. 

«Російські окупанти намагаються хоч якось втримати боєздатність своїх підрозділів. Але вдається все гірше й гірше. Про це свідчать неодноразові факти здачі у полон груп російських солдат з офіцерами. А також відмов продовжувати наступ», — розповів Резніков.

Він додав, що ворог злякався прямого контакту з українськими захисниками і захисницями, тому прейшов до злочинної тактики дистанційних обстрілів мирних міст.

«Удари авіацією та ракетами з території Росії та Білорусі по житлових будинках і школах, обстріли з РСЗО пологових будинків – це боягузлива поведінка тих, у кого немає честі. Це не військові – це терористи, представники держави-терориста. І це тавро надовго», — сказав міністр.

За словами Резнікова, обстріл мирного Житомира російськими окупантами став спробою помститися за успішне виконання 95-ю бригадою завдання в ООС. Також від російського терору потерпає багато інших міст, але чи не найбільше — Харків, Маріуполь та Херсон.

«Це зайвий доказ того, що ніякого «русского мира» не існує. Є нацистська ідеологія в голові у дещиці маніяків, які поки тримають владу в Росії. А є українські громадяни, які розмовляють різними мовами, ходять до різних церков і молитовних будинків разом чинять героїчний опір російським окупантам. І ми обов’язково переможемо!», — додав він.

Резніков зазначив, що 1 березня мав довгу розмову з міністром оборони США Ллойдом Остіном, який виразив захват від професійності українських захисників та стійкості українського народу. 

«Збільшується обсяг допомоги, яку ми отримуємо. Збільшується кількість країн, які цю допомогу надають. Приєднується навіть ті, щодо кого це вважалося неможливим. До України вже прибули і стали на бойові чергування нові байрактари. Буде більше стінгерів і джавелінів. Європа перетворюється на наш тил і постачає критично необхідне для оборони. Ми на передовій вільного світу», — зазначив міністр. 

#війна в Україні