Главная > Всі новини > “Титр”: в Україні запустили онлайн-кінотеатр із документальними фільмами

“Титр”: в Україні запустили онлайн-кінотеатр із документальними фільмами

Український незалежний дистриб’ютор KyivMusicFilm запустив онлайн-кінотеатр “Титр” У ньому представлено близько 40 документальних фільмів.

Наразі глядачі можуть подивитися такі фільми, як Вусатий фанк”, “Рейв”, “Берлінський фейсконтрольник”, “Середина 90-х”, “Бенксі: мистецтво поза законом”, “Гарний хлопчик” та інші. Частина фільмів демонструється мовою оригіналу з українськими субтитрами, частину — озвучили українською мовою.

Онлайн-кінотаєтр “Титр” поки не працює за підписками, але незабаром планується запустити систему абонементів. 25% від прибутку кінотеатру віддають фонду “Повернись живим”.

Усі придбані квитки зберігаються в особистому кабінеті користувача, у розділі “Мої квитки”. Їх можна використовувати протягом семи днів із моменту покупки. Також квиток можна подарувати іншій людині. Для цього потрібно замість кнопки “Купити квиток” натиснути на “Подарувати квиток”.

“Уже сім років ми випускаємо в український прокат документальне кіно про музику й культуру, кіноконцерти та незалежні художні стрічки. За цей час ми зіткнулися з закриттям кінотеатрів, обмеженою кількістю кінозалів в Україні або їх повною відсутністю у багатьох містах. Не всі кінотеатри готові показувати немасове кіно, та й, зрештою, регулярні локдауни цьому теж не сприяють. Так, спільний перегляд на великому екрані — це особливий досвід. Але нова реальність вимагає альтернативи на всі випадки життя. І тому ми створили онлайн-кінотеатр “Титр”, де фільми можна подивитись легально в будь-якому куточку України та в будь-який зручний час”, — розповіли представники KyivMusicFilm.