Главная > Все новости > Активисты района > The New York Magazine присвятив статтю «Укрзалізниці»

The New York Magazine присвятив статтю «Укрзалізниці»

Американське видання The New York Magazine присвятило фоторепортаж працівникам «Укрзалізниці».

Стаття, яку написала журналістка Сара Топол, має назву «15000-мильна лінія життя України» (Ukraine’s 15,000-Mile Lifeline), в якій йдеться про роль залізниці та її працівників у протистоянні з ворогом.

Фото: The New York Magazine

Повідомляється, що з початку російського вторгнення в Україну очільник «Укрзалізниці» Олександр Камишін повідомив працівникам, що залишається та буде керувати залізницею попри війну. Він навіть надіслав у робочий чат фото с сином, якого він вкладає спати, щоб колеги не нервували. А голова служби пасажирських перевезень Олександр Перцовський надіслав фото, де його дитина купається у ванній. Цим високопосадовці показували, що росія не зможе налякати залізничників та тероризувати їх.

Фото: The New York MagazineФото: The New York Magazine

У статті повідомляється, що завдяки злагодженій команді «залізних» вдалося чітко сформувати напрямки евакуаційних потягів. Вони зробили їх безплатними, щоб усі могли скористатися можливістю виїхати у більш безпечне місце.

«Щодня група складала розклад евакуаційних поїздів, який запускався о 21:00 на наступний день», — йдеться у матеріалі.

Фото: The New York Magazine

«Укрзалізниця» навчилася бути спритною й адаптуватися до умов війни. Вони перевозили гуманітарні вантажі, людей, високопосадовців з інших країн.

Фото: The New York MagazineФото: The New York Magazine

Журналістка високо оцінює роботу працівників залізниці, які рятують життя заради перемоги.

Нагадаємо, раніше «Укрзалізниця» відкрила продаж на перші потяги до деокупованих міст — «Квитки до перемоги». Детальніше про проєкт читайте тут.

#журнал #укрзалізниця