Главная > Всі новини > Syndicate та “Наш Київ” випускають колекцію футболок з малюнками дітей

Syndicate та “Наш Київ” випускають колекцію футболок з малюнками дітей

Український бренд Syndicate спільно з “Нашим Києвом” та благодійним фондом Pan Fund випускають благодійну колекцію футболок із дитячими малюнками, що присвячена війні в Україні.

На конкурсі “Діти та війна” ми зібрали малюнки дітей про війну, а потім неймовірні Syndicate перетворили деякі з них у принти для футболок. Колекція побачить світ вже наступного тижня. Усі гроші від продажу футболок будуть перераховані у благодійний фонд Tabletochki для допомоги дітям.

Саме діти найтонше відчувають війну, проте часто не можуть висловити словами свої почуття та переживання. Але все це можна побачити у створених ними зображеннях літаків чи рідного дому, улюбленого песика чи військових. А ще в цих, здавалося б, наївних малюнках — багато любові та віри в Україну. І за кожним з цих малюнків стоїть своя історія

Маргарита, 8 років 

Якось у школі в Нідерландах, яку тепер відвідує Маргарита, вчителька-українка дала дітям завдання намалювати Україну, зобразити те, що вони відчувають. Тож дівчинка намалювала символи своєї держави та велику планету з Україною посередині. Кордони дещо відрізняються від реальних, але ж і сама Україна тепер болить усьому світові. Та Маргарита вірить: на її Батьківщині знову буде мир, усі люди повернуться додому і весь світ допомагатиме відбудовувати Україну, аби потім завітати сюди і дізнатися більше про українців.

Спільна колекція від Syndicate та Наш Київ

Михайло, 11 років

Цей малюнок створив 11-річний Михайло. Хлопець захоплюється футболом і Майнкрафтом, а ще — любить малювати. Цього навчила його мама Віра, яка працює вчителем англійської мови та малювання. Михайло зізнається, що під час повномасштабної війни йому найбільше не вистачає спілкування із друзями, адже їх тепер розкидало по різних країнах. Утім, хлопець вірить у щасливе майбутнє України, тож намалював соняшник як символ нашої держави. 

Спільна колекція від Syndicate та Наш Київ

Ілля, 10 років

Автором цього малюнка є десятирічний Ілля. Він нещодавно закінчив п’ятий клас, дуже любить математику і природу, відвідує секцію із вільної боротьби та активно бере участь у різних конкурсах. На малюнку хлопець зобразив свою сім’ю: тата Йосипа, маму Наталю, старшого брата Олежика та себе — Ільчика. Саме так вдома його називають рідні. А ще Ілля вірить у перемогу України, тож залишив на малюнку напис: “Україна єдина”. 

Спільна колекція від Syndicate та Наш Київ

Ніка, 7 років

На цьому малюнку зображений песик Плуто — улюблена іграшка семирічної Ніки, яка через війну разом з родиною була вимушена покинути дім та виїхати за кордон. Дівчинка дуже любить малювати і навіть за кілька місяців до 24 лютого почала відвідувати художню школу. Покидаючи рідний дім, Ніка встигла забрати із собою улюбленого Плуто і тепер не розстається з песиком ні на мить. Дівчинка вважає песика справжнім героєм, адже він здолав разом з родиною такий великий шлях. 

Спільна колекція від Syndicate та Наш Київ