Главная > Всі новини > Активісти району > Support Market: у Києві відкрився безкоштовний “соціальний супермаркет”

Support Market: у Києві відкрився безкоштовний “соціальний супермаркет”

На Нивках відкрився безкоштовний “соціальний супермаркет” Support Market. У ньому нужденні можуть отримати продукти та речі першої необхідності.

Про це повідомляється на сторінці суперпаркету в Instagram.

У просторі збирають та роздають гуманітарну допомогу у вигляді речей та їжі. У “супермаркеті” люди можуть взяти безкоштовно все, що їм потрібно, а також можуть надати допомогу тим, хто її потребує.

“Наш маркет — це місце, де прогресивні українці, які завжди були опорою держави, але зараз втратили роботу через війну або перебувають у тяжкому фінансовому становищі, можуть знайти підтримку. Вони можуть прийти в Support Market та взяти товари від партнерів безкоштовно. Категорія товарів у такому супермаркеті буде різна і постійно змінюватись в залежності від того, що на даний момент передано нашими партнерами”, — розповіли засновниці “супермаркету”.

У Support Market можна отримати: 

  • продукти харчування;
  • одяг для дорослих та дітей;
  • взуття;
  • речі для побуту.

Відвідати маркет можна буде два рази на місяць. Для реєстрації на відвідування простору необхідно заповнити анкету у шапці профілю в Instagram.

Товари будуть змінюватися кожного тижня та чергуватися в такому порядку:

  • перший тиждень — продукти харчування
  • другий тиждень — одяг та взуття
  • третій тиждень — продукти харчування
  • четвертий тиждень — одяг та взуття.

“Чому саме так? Тому що для Support треба час, щоб прийняти допомогу від партнерів, волонтерів та розкласти її на полицях. Для зручності усю продукцію розподілили на такі категорії по неділям”, — пояснили волонтери.

Адреса: вул. Данила Щербаківського, 58.

Раніше повідомлялося, що для дітей, які вимушено виїхали у Європу, створили книжковий проєкт “Better Time Stories”. За цієї ініціативи діти, які опинилися за межами України без книжок або навіть без батьків, можуть отримати набір із п’яти ілюстрованих книг з аудіоверсіями мовою оригіналу та в перекладі.