Главная > Всі новини > Активісти району > Суд наклав арешт на готельний комплекс Park Inn у центрі Києва: причина

Суд наклав арешт на готельний комплекс Park Inn у центрі Києва: причина

У Києві, за клопотанням Генпрокуратури, накладено арешт на активи олігарха Вадима Новинського, зокрема на готельний комплекс Park Inn by Radisson в центрі Києва. Його підозрюють у зв’язках з рф.

Також, окрім елітного готельного комплексу, під арештом опинилися виробничі та складські приміщення групи компаній, морський торговий порт “Очаків” у Миколаївській області та торговельні центри. Загальна вартість арештованих об’єктів становить понад 10,5 млрд грн.

“У ході розслідування встановлено, що бізнесмен, після застосування до нього персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних санкцій, здійснив перереєстрацію належних йому підприємств на підконтрольних осіб. Це іноземці, які мають безпосередній зв’язок з державою-агресором”, — повідомили представники Офісу Генерального Прокурора.

Уся нерухомість належить різним юридичним особам, але кінцевим бенефіціарним власником є колишній народний депутат України Вадим Новинський.

Наразі тривають слідчі дії за фактом пособництва державі-агресору та фінансуванню тероризму.

Раніше ми писали, що київський касаційний суд остаточно підтвердив законність рішення Київради  від 2018 року про заборону будівництва ЖК Fresco Sofia на вулиці Олеся Гончара, 17-23. Забудовнику доручили демонтувати кілька поверхів.