Главная > Все новости > Студенти Гарвардського університету створили платформу з пошуку житла для українських біженців

Студенти Гарвардського університету створили платформу з пошуку житла для українських біженців

Фото: Ратинський В’ячеслав / УНІАН

Двоє студентів Гарвардського університету Аві Шиффман і Марко Бурштейн створили онлайн-платформу Ukraine Take Shelter, за допомогою якої біженці із України можуть знайти прихисток для себе та своїх рідних. 

Один із розробників платформи, Аві Шиффман повідомив у Twitter, що станом на 17 березня, сервісом скористалися понад 20 тисяч разів. 

“Ми чули дивовижні історії як від приймаючих сторін, так і від біженців. Тепер ми прагнемо співпрацювати з досвідченими організаціями, які можуть допомогти забезпечити безпеку цього проекту, оскільки ми продовжуємо швидко розвиватися!”, — написав він.

Як скористатися сервісом?

Щоб скористатися сервісом, необхідно вказати своє місто — далі система відобразить найближчі пункти розміщення, запропоновані іншими людьми або організаціями. При цьому, сайт не відстежує місцезнаходження людини. 

Далі потрібно вказати кількість необхідних місць, наявність домашніх тварин і виставити необхідні фільтри (тривалість перебування, можлива допомога, мова). Після цього треба обрати один із запропонованих варіантів і зв’язатися з людиною або організацією, готовою надати своє житло для біженців. 

У свою чергу, стороні, що приймає біженців, потрібно надати лише мінімальну інформацію, наприклад, своє місто та контактні дані. Також можна вказати кількість наяних місць і умови (можливість перебування з домашніми тваринами, транспортування, термін перебування).

Зазначимо, що сервіс шукає найближче житло для біженців як в Україні, так і за кордоном.