Главная > Всі новини > Активісти району > Стрічка “Довга Доба” Алана Бадоєва за кілька днів зібрала понад півмільйона гривень для військових

Стрічка “Довга Доба” Алана Бадоєва за кілька днів зібрала понад півмільйона гривень для військових

Фото – пресслужба фільму “Довга Доба”

Документальна стрічка “Довга Доба” Алана Бадоєва за кілька днів показу зібрала понад півмільйона гривень для військових. Гроші підуть на реабілітацію важкопоранених військових. 

Прем’єра документального фільму відбулась 9 лютого. Підтримати режисера прийшло близько 400 друзів та героїв фільму. 

“Коли в мене донька запитує “Як ти?”, я завжди відповідаю, що все добре. Але є дещо важливе, що я хотів би їй згодом показати, те, чим я жив останні два роки. “Довга Доба” — це фільм-капсула часу і я маю надію, що багато людей у світі відчують те, що відчуваємо ми, українці, кожного дня. Це фільм не про війну, це стрічка про наших людей, про єднання, яке зробило нас тими, ким ми є на сьогоднішній день. Це факт про нашу справжню історію, яку ніхто й ніколи не має права переписати”, — розповів Алан Бадоєв. 

Перший вікенд кінопоказів пройшов з аншлагами по всій країні. Українці в соцмережах запустили флешмоб, в якому діляться власними переживаннями після перегляду документальної стрічки.

“У нас з хлопцями накопичилося дуже багато відео з боїв, але той, що ви побачите сьогодні на екрані — один з найважчих. Для нас це додаткова пам’ять про тих братів, які загинули в тому бою. У кожного присутнього в цій залі є своя історія війни, вона переповнена трагізмом, але все ж таки хотілося, щоб в кінці ми наповнилися думкою про те, що заслуговуємо на перемогу. І такий фільм є поштовхом для світу згадати та ще раз нагадати, що для нас це життя і ми розраховуємо на їхню відповідь та допомогу”, — поділився Дмитро Лінько, військовий та герой фільму. 

Кінотеатри оголосили про додаткові благодійні покази 12 та 13 лютого, аби у кожного була змога переглянути хроніку сьогодення. Збір коштів під гаслом “Зроби донат — врятуй життя захисника” триває. 

На телеекранах трансляція фільму “Довга Доба” відбудеться 24 лютого 2024 року о 22:00 — до другої річниці повномасштабного вторгнення на каналі “1+1 Україна”. А вже після українського прокату фільм розпочнуть показувати закордоном.