Главная > Всі новини > Анонси > Столиця розпочинає новорічні свята: куди піти у нашому районі

Столиця розпочинає новорічні свята: куди піти у нашому районі

Вже сьогодні, 19 грудня, Київ засяє новорічними вогнями.

На День Святого Миколая, о 19:00, на Софійській площі відбудеться офіційне засвічення головної новорічної ялинки країни. А разом з нею урочисто засвітять ялинки і у всіх районах міста.

19-го грудня на Софійській площі відбудеться: 

17:00 – зустріч Святого Миколая та карнавальна хода.
18:00 – початок концерту з оркестром НАОНІ.
19:00 – церемонія засвічення ялинки.
19:45 – виступ гурту Друга Ріка.

Сьогодні урочисто засвітять ялинки й у всіх районах столиці. Також заплановано різноманітні розваги і культурно-мистецькі події.

Зокрема, у дитсадках і школах триватимуть новорічні казкові вистави, феєрії, пригоди, карнавали, концерти, новорічні ранки, дискотеки, тематичні вечори; у бібліотеках – літературно-музичні ранки, народознавчі та розважальні заходи, книжкові виставки, майстер-класи; у школах естетичного виховання – тематичні уроки, вечори відпочинку, тематичні виставки картин; у будинках культур – святкові концерти, новорічні казки, розважальні програми для дітей і дорослих, вечори відпочинку тощо.

В Оболонському районі із 19 до 29 грудня працюватиме Резиденція Святого Миколая – у приміщенні райдержадміністрації (вул. Маршала Тимошенка, 16, 1-й поверх). 19 грудня о 16:00 на майданчику біля РДА відбудеться засвічення районної новорічної ялинки «На щастя, на добро, на Новий рік».

Із 21 до 31 грудня триватимуть новорічно-різдвяні програми для дітей пільгових категорій із переглядом дитячого кінофільму в кінотеатрі «Кадр». Протягом першого місяця зими зі святами вітатимуть на дому дітей і молодь із функціональними обмеженнями. 21 грудня порадує святковим концертом циркова студія «Доміно» (дитячий оздоровчо-екологічний центр на вул. Героїв Дніпра, 32-В). 23 грудня в цьому центрі – спортивне свято «Пошуки Діда Мороза». 24 грудня о 17:00 – концерт органної музики із циклу «Органні вечори на Оболоні» (Дитяча школа мистецтв № 5, вул. Маршала Малиновського, 11-В).

Джерело