Главная > Всі новини > Анонси > Столичний парк «Наталка» збільшиться

Столичний парк «Наталка» збільшиться

У парку «Наталка» продовжується реконструкція.

Куток «дикої» території біля Північного мосту, під мостом та берегова лінія Дніпра нині зазнають змін. Пішохідну зону парку та велодоріжку продовжать до затоки Вовкувата. Тут вже існує майданчик, який створено при будівництві мосту, з якого відкривається чудовий пейзаж на затоку, річку та лівобережжя столиці. До цього майданчика можна потрапити з парку «Наталка», просуваючись під мостом. Саме цей прохід зазнає змін, буде цивілізованим. Перш за все тут приберуть звалища сміття, реконструюють сходи обабіч мосту до низинної ділянки під мостом.

Особливих робіт на великій території біля ріки під мостом не передбачено, адже це його технічна зона й затоплювана під час водопілля ділянка берега. Але частину заростей й кущів тут вже знесли.

Від парку «Наталка» почали будувати берегоукріплювальні габіони, які простягнуться (дивись схему) до Північного мосту, передбачена ще й берегоукріплювальні споруди з бетону, а велодоріжку добудують до «дикого» нині оглядового майданчика.

Аби створити безпечний для людей велопроїзд та прохід під мостом, замовникам робіт варто звернути увагу на стан технічних споруд (оглядових проходів) під мостом. Адже вони проіржавіли й місцями обвалилися.   

Фото, відео Марії ЛИСЕНКО, «Вечірній Київ»