Главная > Все новости > Активисты района > Столичні школярі презентували креативні ідеї: як підтримати

Столичні школярі презентували креативні ідеї: як підтримати

Розпочато голосування за найкращі проєкти фестивалю стартапів столичних школярів «Class ідея-2020»! Фестиваль проходить у дистанційному режимі.

Традиційно, учасники фестивалю змагалися за призові місця у декілька етапів, але враховуючи ситуацію з карантином, цьогоріч переможці будуть визначені шляхом електронного голосування. Кожен охочий може підтримати певний проєкт і проголосувати за нього до 15:30 17 квітня на сайті фестивалю:

Завдяки голосуванню буде визначено найкращі проєкти у кожній номінації:

  • «Стартап у Побуті».
  • «Стартап у Природі».
  • «Технічний стартап».
  • «Соціальний стартап».

Усі проєкти мають прикладне значення та варті реалізації, проте саме у вас є шанс обрати найкращі з них!

За результатами «Class ідея-2020» створено традиційну збірку з описами 64 ідей юних авторів, які зареєстрували свої проєкти на фестиваль цього року. Для багатьох учасників ця збірка стане одним із перших видань, у якому вони постануть як справжні винахідники. Вона стане у нагоді під час майбутніх наукових та винахідницьких конкурсів. Переможці отримають відзнаки від Департаменту освіти і науки Києва та подарунки від партнерів фестивалю.

Фестиваль стартапів «Class ідея» покликаний виявити найкращі стартап-проєкти, стартап-ідеї, стартап-рішення, які розв’язують конкретні проблеми, відповідають на актуальний запит суспільства та спрямовані на покращення громадського життя. Представлені стартапи є абсолютно новими проєктами, розробленими учнями з 1 по 11 клас, або педагогами. Проєкт може бути представлений як робочим макетом, так і у вигляді презентації. «Class ідея» – міський Фестиваль. У ньому могли взяти участь кожен бажаючий учень та педагог. 

Організатори фестивалю стартапів «Class ідея»: Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Київський Палац дітей та юнацтва, Київська Мала академія наук.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *