Главная > Все новости > Активисты района > Столичні школярі презентували креативні ідеї: як підтримати

Столичні школярі презентували креативні ідеї: як підтримати

Розпочато голосування за найкращі проєкти фестивалю стартапів столичних школярів «Class ідея-2020»! Фестиваль проходить у дистанційному режимі.

Традиційно, учасники фестивалю змагалися за призові місця у декілька етапів, але враховуючи ситуацію з карантином, цьогоріч переможці будуть визначені шляхом електронного голосування. Кожен охочий може підтримати певний проєкт і проголосувати за нього до 15:30 17 квітня на сайті фестивалю:

Завдяки голосуванню буде визначено найкращі проєкти у кожній номінації:

  • «Стартап у Побуті».
  • «Стартап у Природі».
  • «Технічний стартап».
  • «Соціальний стартап».

Усі проєкти мають прикладне значення та варті реалізації, проте саме у вас є шанс обрати найкращі з них!

За результатами «Class ідея-2020» створено традиційну збірку з описами 64 ідей юних авторів, які зареєстрували свої проєкти на фестиваль цього року. Для багатьох учасників ця збірка стане одним із перших видань, у якому вони постануть як справжні винахідники. Вона стане у нагоді під час майбутніх наукових та винахідницьких конкурсів. Переможці отримають відзнаки від Департаменту освіти і науки Києва та подарунки від партнерів фестивалю.

Фестиваль стартапів «Class ідея» покликаний виявити найкращі стартап-проєкти, стартап-ідеї, стартап-рішення, які розв’язують конкретні проблеми, відповідають на актуальний запит суспільства та спрямовані на покращення громадського життя. Представлені стартапи є абсолютно новими проєктами, розробленими учнями з 1 по 11 клас, або педагогами. Проєкт може бути представлений як робочим макетом, так і у вигляді презентації. «Class ідея» – міський Фестиваль. У ньому могли взяти участь кожен бажаючий учень та педагог. 

Організатори фестивалю стартапів «Class ідея»: Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Київський Палац дітей та юнацтва, Київська Мала академія наук.

Джерело