Главная > Всі новини > Активісти району > Steam анонсував осінній розпродаж ігор з великими знижками

Steam анонсував осінній розпродаж ігор з великими знижками

Сервіс з продажу відеоігор Steam анонсував традиційний осінній розпродаж, який розпочнеться завтра, 22 листопада.

Обрати щось з-поміж десятків тисяч ігор у різних жанрах з великими знижками можна буде у період з 20:00 22 листопада до 20:00 29 листопада за київським часом. Зазвичай осінній розпродаж, який за часом збігається з Чорною п’ятницею, є одним з найбільш масштабних у Steam. У цей період знижки як на дорогі ААА-ігри, так і та інді-проєкти можуть сягати 80% і навіть більше.

Також починаючи з 22 листопада користувачі Steam зможуть номінувати свої улюблені ігри за минулий рік на нагороди сервісу. Загалом буде 11 різних категорій, серед яких — гра року, найкращий саундтрек, найліпша гра для подорожей, найбільш інноваційний геймплей, найкращий сюжет, неймовірний візуальний стиль тощо.

Номінувати ту чи іншу гру на нагороди можна з її сторінки у магазині Steam, з дописів розробників та зі сторінки номінацій нагород Steam. За номінацію ігор у кожній категорії користувачі отримуватимуть спеціальні значки.

Нагадаємо, у Катарі відбулася церемонія відкриття Чемпіонату світу з футболу 2022. Він триватиме до 18 грудня та стане першим, який проходить взимку та в одній із країн Близького Сходу.