Главная > Все новости > Активисты района > Spotify видалить подкасти із «заїждженими» темами

Spotify видалить подкасти із «заїждженими» темами

Фото: unsplash.com

Стрімінгова платформа Spotify видалить 11 подкастів на «заїжджені» теми, щоб віддати перевагу ексклюзиву. Такий крок спричинить звільнення 5% працівників компанії, при цьому деяких співробітників перенаправлять на інші подкасти.

Про це повідомляє TechCrunch з посиланням на своє джерело, знайоме з питанням.

Зі стрімінгового сервісу зникнуть подкасти «Як врятувати планету», «Кримінальне шоу», «Кожна дрібниця», а також «Медичні вбивства», «Жінки, що скоїли злочин», «Злочини пристрасті», «Диктатор», «Міфологія», «Місця з привидами» та «Міські легенди». Вони будуть видалені протягом наступних кількох місяців. У другому кварталі 2023 року з платформи видалять подкаст «Гороскоп на сьогодні».

Передбачається, що на такий крок компанія Spotify пішла, щоб віддати перевагу ексклюзивним подкастам — «Непохований Бетмен», «Називайте її татом» та нещодавно випущеному «Система: справа Кевіна Кейта» Кім Кардаш’ян та іншим популярним шоу.

У самому Spotify інформацію про видалення подкастів та звільнення частини співробітників поки що ніяк не прокоментували.

Нагадаємо, що українцям розділ з подкастами на Spotify став доступним на початку серпня. Користувачі можуть прослуховувати подкасти навіть в безоплатному тарифі.