Главная > Все новости > Спокуслива «Наталка»: до столичного парку прилипає «гольфобуд»

Спокуслива «Наталка»: до столичного парку прилипає «гольфобуд»

Київський парк «Наталка» опинився під прицілом забудовників, які орудують у прибрежній зоні Дніпра. Незаконні роботи розпочались на земельній ділянці рекреаційного призначення.

На об’єкті будівництва вже встановили паркан і завезли будматеріали. Автомашини курсують через паркову зону. При цьому відсутня сама табличка з інформацією про будівельні роботи.

За словами місцевих жителів, будівельними роботами займається ТОВ «Київський Гольф Центр». Йому надали паркову землю в оренду ще в 2005 році, причому без права зведення будь-яких споруд (крім гідротехнічних, гідрометричних та лінійних).

Як не дивно, «Київський Гольф Центр» діє не за своїм призначенням. У ньому уже давно не проводять змагань з маленькими м’ячами, які повинні заганяти у спеціальні лунки ударами ключок.

— Ніхто там не грає. Кому потрібен цей гольф? Всі приміщення здають в оренду! Краще б на тій території зробили фітнес-центр. А «Зимовий гольф» — це для відволікання уваги. Мабуть, хочуть зробити якийсь ангар для весіль, — повідомила киянка Вікторія Яковлєва.

Як стало відомо «Вечірньому Києву», цією проблемою займається голова комісії Київради з питань екологічної політики Костянтин Яловий. Він уже звернувся не лише до Київського мера Віталія Кличка, а й до чотирьох департаментів КМДА: з питань державного архітектурно-будівельного контролю, містобудування та архітектури, земельних ресурсів та міського благоустрою.

Законність «гольфового» будівництва також мають перевірити керівники двох столичних установ: Управління екології і природних ресурсів КМДА та Оболонської райдержадміністрації.

Парк «Наталка» вважається стандартом для всіх зелених зон столиці. Він розташований в однойменному урочищі у південній частині Оболонської набережної. До 2000-х років майже вся паркова зона була запущена настільки, що її навіть хотіли «прикрасити» висотними будинками.

Кардинальні зміни відбулися після того, як Віталія Кличка обрали мером Києва. Внаслідок реконструкції «Наталки» вдалося перебудувати центральний вхід з оглядовими майданчиками.


vechirniykiev.com.ua/