Главная > Все новости > Співробітники столичної юстиції організували захід «Проведи час з юстицією» в Пущі Водиці

Співробітники столичної юстиції організували захід «Проведи час з юстицією» в Пущі Водиці

Близько 500 дітей-вихованців табору «Артек» у Пущі Водиці взяли участь у правовому квесті, іграх та правових лекціях, влаштованих фахівцями Управління юстиції у місті Києві.Для старшокласників співробітники Управління державної реєстрації нормативно правових актів, правової роботи та правової освітипровели зустріч-дискусію, поспілкувавшись на тему «Топ-15 найактуальніших питань захисту прав споживачів» та провели правові ігри для поглиблення знань про права.

Протягом усього дня для дітей діяли правові локації: 
— Знавці прав, 
— Королівство без правил, 
— Права та обов’язки, 
— Дешифратори, 
— Вікторина, 
— Про що мовчить герой?,
— Можна-не можна.

Також  дітям розповідали, як протидіяти булінгу та цькуванню у підлітковому колективі. Зокрема, що робити, якщо конфлікт уже стався:
— Не бійся просити про допомогу! Розкажи про образи, цькування, шантаж або побиття тим, кому довіряєш (друзям, батькам, родичам, психологу або тренеру).
— Не звинувачуй себе та не виправдовуй кривдників — ніхто не має права ображати тебе.
— У будь-якій конфліктній ситуації звертайся по допомогу до адміністрації школи, вчителів або старших учнів.
— Проконсультуйся зі шкільним психологом, який допоможе повернути впевненість у собі та порадить, що робити далі.

Якщо необхідна правова допомога (юридична консультація, складання заяви, інших документів) – зверніться до Єдиного контакт-центру безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103.


ВАЖЛИВО: діти мають право безоплатно отримати послуги адвоката (складання заяв, представництво в суді).Якщо дитині необхідна психологічна допомога – зверніться на Національну дитячу «гарячу лінію» для дітей та батьків з питань захисту прав дітей за номером 116-111.
pravo.minjust.gov.ua          

Джерело