Главная > Всі новини > Анонси > Спеціалізованій школі на Оболоні дадуть 2,5 млн грн на ремонт фасаду

Спеціалізованій школі на Оболоні дадуть 2,5 млн грн на ремонт фасаду

В Оболонському районі вирішили спрямувати 2,517 млн грн на реконструкцію фасаду загальноосвітньої школи № 214. Це спеціалізована школа з поглибленим вивченням економіки, математики та інформатики, розташована за адресою Оболонський проспект, 9-а.

Кошти навчальному закладу виділять шляхом перерозподілу видатків із спеціального фонду бюджету міста на 2019 рік. Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА № 1878 від 29 жовтня 2019 року.

– Здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації на 2019 рік у спеціальному фонді бюджету міста, перерозподіл видатків розвитку в межах бюджетної програми «Будівництво освітніх установ та закладів» в сумі 2 6 тис. грн, – зазначається у тексті документу.

Згідно з Додатком до цього Розпорядження, фінансування буде спрямоване на таку статтю видатків як «реконструкція фасаду загальноосвітнього навчального закладу № 214 на просп. Оболонському, 9-а».

Кошти на це мають виділити за рахунок зменшення видатків, передбачених за бюджетною програмою іншому навчальному закладу — загальноосвітній школі № 225, розташованій за адресою Оболонський проспект, 9-б.

Оболонська районна державна адміністрація має погодити перерозподіл цих коштів на постійній комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Після цього Департамент фінансів КМДА має внести відповідні зміні до розпису бюджету міста Києва.

Нагадаємо, як розповідав «Вечірній Київ», 12,1 млн грн у Шевченківському районі хочуть спрямувати на реконструкцію теплових мереж за програмою будівництва об’єктів ЖКГ. Також 1,3 млн грн мають піти на капітальний ремонт асфальтного покриття та міжквартальних проїздів прибудинкових територій.

Джерело