Главная > Все новости > Анонсы > Спеціалізованій школі на Оболоні дадуть 2,5 млн грн на ремонт фасаду

Спеціалізованій школі на Оболоні дадуть 2,5 млн грн на ремонт фасаду

В Оболонському районі вирішили спрямувати 2,517 млн грн на реконструкцію фасаду загальноосвітньої школи № 214. Це спеціалізована школа з поглибленим вивченням економіки, математики та інформатики, розташована за адресою Оболонський проспект, 9-а.

Кошти навчальному закладу виділять шляхом перерозподілу видатків із спеціального фонду бюджету міста на 2019 рік. Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА № 1878 від 29 жовтня 2019 року.

– Здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації на 2019 рік у спеціальному фонді бюджету міста, перерозподіл видатків розвитку в межах бюджетної програми «Будівництво освітніх установ та закладів» в сумі 2 6 тис. грн, – зазначається у тексті документу.

Згідно з Додатком до цього Розпорядження, фінансування буде спрямоване на таку статтю видатків як «реконструкція фасаду загальноосвітнього навчального закладу № 214 на просп. Оболонському, 9-а».

Кошти на це мають виділити за рахунок зменшення видатків, передбачених за бюджетною програмою іншому навчальному закладу — загальноосвітній школі № 225, розташованій за адресою Оболонський проспект, 9-б.

Оболонська районна державна адміністрація має погодити перерозподіл цих коштів на постійній комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Після цього Департамент фінансів КМДА має внести відповідні зміні до розпису бюджету міста Києва.

Нагадаємо, як розповідав «Вечірній Київ», 12,1 млн грн у Шевченківському районі хочуть спрямувати на реконструкцію теплових мереж за програмою будівництва об’єктів ЖКГ. Також 1,3 млн грн мають піти на капітальний ремонт асфальтного покриття та міжквартальних проїздів прибудинкових територій.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *