Главная > Всі новини > Активісти району > Соцпроєкт “Ми однієї крові” створив колекцію футболок із віршами Жадана та ілюстраціями Марії Федорівни

Соцпроєкт “Ми однієї крові” створив колекцію футболок із віршами Жадана та ілюстраціями Марії Федорівни

Головним лейтмотивом лімітованої колекції футболок стали фрази з віршів письменника Сергія Жадана, а тату-майстриня Марія Федорівна ілюструвала їх у мінімалістичному стилі. Колекція стала частиною ініціативи ПУМБ «Ми однієї крові», започаткованої з метою підтримки українського бізнесу та арту, допомоги українським захисникам і пораненим, просування донорства крові.

Любов варта всього”, “Кохай, рибо, кохай”, “Бути соняшником у полях Донбасу  це знати, як жити й за що помирати”, “Щастя не оминеш”  ці цитати відгукнуться кожному своїми сенсами. Білі, чорні, бежеві кольори із вкрапленням червоного невидимою ниткою поєднують усіх нас бажанням жити й творити. Адже саме креатив підтримує віру українців у перемогу. Тому ми поєднали творчість письменника, рок-музиканта, волонтера Сергія Жадана з роботами сильної та жіночної водночас тату-майстрині Марії Федорівни.

Тож для кожного з нас це не просто одяг, а маніфест та можливість заявити: “У моїй крові вирує свобода, і я допомагаю тим, хто проливає за неї свою кров”.

Соціальний проєкт “Ми однієї крові” створює патріотичний мерч, який щодня рятує життя. 50% вартості кожного товару спрямовується громадським організаціям “ДонорUA”, “Агенти крові” та “Госпітальєри” на закупівлю такмеду та обладнання для парамедиків, доставку крові в гарячі точки.

“Наша місія — вчасно забезпечити пацієнтів якісними компонентами крові. Після повномасштабного вторгнення потреби у крові в Україні зросли на 60 %. Аби повністю забезпечувати людей кров’ю, її має регулярно здавати принаймні мільйон донорів — приблизно втричі більше, ніж зараз. Тому популяризація й системність надання крові має стати для кожного українця й, зокрема, для бізнесу важливою опцією. Більше донорів крові = більше врятованих життів»,  коментують у “ДонорUA.

З 24 лютого 2022 року Україна щодня втрачає чимало крові. Наші захисники та захисниці проливають її на полі бою, страждають і мирні жителі. Знекровлюються бізнес та економіка, тому наше завдання — покращити культуру донорства в Україні й залучити якомога більше українців підтримати ініціативу не тільки фінансово, а й стаючи донорами крові для поранених військових та мирних мешканців нашої країни.

Врятуймо разом більше життів! 

Придбати мерч можна на офіційному сайті та в Інстаграм проєкту Ми однієї крові”.

Раніше ми писали, що польський бренд Medicine випустив колекцію одягу за мотивами картин Примаченко.