Главная > Всі новини > Анонси > Сьогодні День пам’яті Героїв Крут

Сьогодні День пам’яті Героїв Крут

Сьогодні патріотичні організації ініціюють та проводять заходи із вшанування подвигу Героїв Крут.


29 січня о 13:00 у Києві, на Аскольдовій могилі відбудеться віче, щоб привернути увагу нинішніх органів влади та суспільства до реальної небезпеки, що нависла сьогодні над Українською державою.
Відповідна Заява  буде передана і до всіх органів влади: ВРУ, Адміністрації (Офісу) Президента, КМУ.

Відразу після проголошення IV-м Універсалом Центральної Ради УНР Незалежності УНР пітєрбургський більшовицький уряд який на той час, шляхом збройного перевороту вже захопив владу у Московії зібрав, всіх своїх озброєних заколотників і під командуванням колишнього царського підполковника Муравйова, направив «усмірять» Київ, що вирішив  стати Незалежним.


29 січня 2020 року всю цю десятикратно переважаючу московську орду більшовицької матросні, під Крутами довелося зупиняти, недосвідченим студентам київських вузів та курсантам військових училищ.


Що ці Герої КРУТ на той час більш аніж успішно і зробили. Бо саме тому, що вони зупинили всього на кілька днів просування більшовиків, було виграно дорогоцінний час для визнання Незалежності УНР міжнародною спільнотою в Бресті.  Там же в Бресті більшовики буди змушені, із-за того, що оголили свою столицю, відправленням всіх своїх озброєних прихильників на Київ, піти на підписання мирного договору. Згідно із цим договором який більшовики вважали для себе ганебним, однак не підписати його ніяк не могли, вони зобов’язалися в тому числі і вивести всі свої війська із України. Однак в подальшому події пішли так, що вони порушили той мирний договір, а Україна на превеликий жаль виявилася повністю не готовою оборонятися.


А зупиняти московських загарбників тоді під Крутами саме недосвідченим студентам та курсантам довелося тому, що тодішня українська влада наївно мріяла тільки про мир із Московією та зовсім не переймалася ні створенням армії молодої держави (було розпущено додому всі українські частини, які організовано  поверталися із фронтів першої світової) ні обороноздатністю (всі  військові заводи було переведено на випуск мирної продукції).
На превеликий жаль проголошена тоді і визнана світом Незалежність проіснувала недовго (всього кілька років). Московія знову підступно «гібридною більшовицькою агресією» віроломно загарбала Україну і анексувала її до складу своєї відновлюваної на той час імперії в же в більшовицько-комуністичній формі.

Тому є надзвичайно важливим нагадати  нинішній владі України, а особливо її затятим виборцям, що той наївний пацифізм («з Москвою ми воювати не будемо!») який вони демонструють і нині, 100 років тому призвів до величезної національної трагедії. Україна була загарбана Московією (незважаючи на те, що тодішня українська влада не хотіла воювати із Москвою (а точніше оборонятися від її агресії) і фактично саме тому за 70 років московської окупації, Москвою було знищено більше 20 мільйонів українців (внаслідок  кривавих репресій, штучно організованих голодоморів, та в ГУЛАГівських катівнях). Кривава рана нанесена тоді українській нації не загоїлася і понині.

У той же час маленька Фінляндія -всього в 4 мільйони населення, яка до 1918 року теж була в складі московської імперії, зовсім не намагалася домовлятися із московським агресором, щодо виконання  його умов, а просто оборонялася. І вистояла аж тричі і в 1919 і в 1939 і в 1944 роках проти озброєного до зубів московського монстра, тому нині фіни і живуть в умовах гідних людини та в заможній державі! А перед нашою Незалежністю, знову відновленою лише в 1991 році вкотре, постала загроза ліквідації державності та чергової колонізації московським міром!  Тому сьогодні, задля виживання нашої держави і мільйонів українців,  першочерговим завданням є досягнення можливості мати таку владу, яка боронить державу від агресора, а не повторює на радість (чи замовлення) ворога, майже один в один ті помилки, направлені  начебто для досягнення миру, які 100 років тому і погубили українську державу.
Мир же в Україну можуть принести тільки міцні і ефективні ЗСУ та міжнародна підтримка в складі НАТО!

ЗБІР Учасників ЗАХОУ біля станції метро Арсенальна (з 11:45  до  122:0);

ПЕРЕХІД по маршруту: станція метро «Арсенальна» – вулиця Івана Мазепи — Алея Героїв КРУТ- Аскольдова могила (12:20- 12:50);
Акція вшанування Героїв КРУТ: Аскольдова могила, 12:50- 15:00.

До Оргкомітету заходу ввійшли:
Товариство «Просвіта» ім Тараса Шевченка  
Громадський рух «Українська Патріотична Альтернатива»
(в складі:
Конгрес Українських Націоналістів,
Українська партія,
УНА-УНСО Офіційна сторінка,
Громадська організація «Народний Рух України»,
Всеукраїнського товариства «ПРОСВІТА» імені Тараса Шевченка, ВГО «Спілка офіцерів України»,
ОУН д,
ВОВ,
МГО «Соловецьке братство»,
Українська Національна Рада,
Київська громада українських рідновірів,
Політичне коло Головної етнонаціональної  ради оріярусів України,
Націонал-патріотична студія УСВІДОМ СЕБЕ УКРАЇНЦЕМ!),
а також :
Україноцентрична платформа
Українська республіканська партія
та інші громадські організації.

Оргкомітет заходу:  «Вшанування подвигу Героїв КРУТ та геополітичні уроки для сучасності».
Київ, 29 січня 2020 року