Главная > Всі новини > Активісти району > Сновидіння та марення українців: у Києві відкрилась виставка “Бачити сни”

Сновидіння та марення українців: у Києві відкрилась виставка “Бачити сни”

25 січня у Музейно-виставковому центрі Музею історії міста Києва відкрилась виставка сучасного мистецтва “Бачити сни”. 

Арт-об’єкти зображують художні рефлексії на тему снів, марень та підсвідомості українців.Виставка складається з робіт 36 українських митців, які використовуючи різні види мистецтва, а саме живопис, фотографію, інсталяцію, графіку, асамбляж.“Ідея проєкту народилась у дні страшних обстрілів в Україні, коли страшно було лягати спати, бо засинаючи, поринав у інший світ, а прокидався від сирени і вибухів. Коли страшно лягати, а ще страшніше — прокидатись… Нам цікаво було проаналізувати та прослідкувати ці емоції у творах митців, бо митець завжди відчуває більш тонко та має інструмент це висловити у своїх творах”, — зазначають куратори виставки Олена Єрмоленко та Валерій Лещинський. Виставка триватиме до 18 лютого.

Графік роботи експозиції згідно графіку роботи МВЦ Музею історії міста Києва (вул. Б. Хмельницького, 7): середа — неділя з 12:00 до 19:00, а у понеділок і вівторок вихідні.

Каса працює з 12:00 до 18:30.

Вартість вхідного квитка: 100 грн/50 грн (повний/пільговий).Раніше “Наш Київ” писав, що у книгарні “Сяйво книги” пройде виставка картин, написаних жінками загиблих Героїв.