Главная > Все новости > «Смолевичи» — «Городея»: ціла серія перемог

«Смолевичи» — «Городея»: ціла серія перемог

Футболісти «Смолевичах» змогли виграти у «місті» лише в одній з п’яти останніх особистих зустрічей на своєму полі. Чи вийде у підопічних Олександра Бразевіча обіграти настільки незручного для них опонента в майбутньому поєдинку? Прогноз редакції metaratings.ru: «цукровики» знову будуть ближчими до перемоги!

«Смолевичи» проводять першу половину чемпіонату так, що друга частина може перетворитися для них на формальність. Майбутній поєдинок стане для них вже 11-м за рахунком, проте до цих пір їм не вдалося здобути свою першу перемогу після повернення в елітний дивізіон. Як підсумок, зараз «Смолевичи» розташовуються на передостанній сходинці в турнірній таблиці, відстаючи від рятівної 14-го рядка вже на вісім очок.

На тому самому рятівний 14-му місці, яке дозволяє виявитися в зоні перехідних матчів, розташовується «Городея», що переживає не кращі часи. У минулому турі ця серія могла перерватися, коли підопічні Олега Радушко грали з «Німаном», а з 50-ї хвилини і зовсім були в більшості, але примудрилися після цього пропустити двічі і поступитися — 0: 2.

До майбутнього поєдинку сусіди по турнірній таблиці підходять в поганій формі. Футболісти «Місто» не можуть виграти вже в шести матчах поспіль, а «Смолевичи» і зовсім не здобули жодної перемоги в поточному сезоні. Зрозуміло, за підбором виконавців, досвіду та рівнем гри сильніше «цукровики», які вже продемонстрували в нинішньому чемпіонаті вміння перемагати. 

Протистояння «Смолевичах» і «місто» Історичний виходить багатим на забиті м’ячі. У восьми особистих зустрічах суперники спільними зусиллями забили одне одному 33 м’ячі, що за мірками білоруського футболу є позамежним показником, при цьому у всіх випадках траплялося мінімум два взяття воріт.