Главная > Все новости > Слухай нове: Sera Sheer випустили аніме-кліп про «Батьківщину-мати»

Слухай нове: Sera Sheer випустили аніме-кліп про «Батьківщину-мати»

Кадр з кліпу Sera Sheer на пісню «Меч»

Український гурт Sera Sheer випустив кліп в стилі аніме до своєї пісні «Меч», присвячений пригодам столичної скульптури «Батьківщина-мати».

За сюжетом відео, «Батьківщина-мати» оживає, руйнує Арку дружби народів та разом з супергероєм-козаком вбиває чудовисько, яке уособлює путіна. Кліп був намальований художником з Києва Артемом Бірюковим.

Як розповідає фронтвумен гурту Саша Щербакова, робота над треком розпочалась з дитячого синтезатора на Закарпатті, дописували його у готелі в Берліні, а фінальної форми він набув вже у Києві. В той саме день, коли Щербакова почала думати над кліпом до треку, художник надіслав їй короткий сюжет про «Батьківщину-мати», натхнену демоверсією пісні.

«Ця робота має довгу історію, багато рук і одне величезне повідомлення: коли ми всі разом тримаємо меч, у потвори – жодного шансу», — каже Саша Щербакова.

Скульптура «Батьківщина-мати» була відкрита в 1981 році на Печерських пагорбах, вона є частиною Національного музею історії України у Другій світовій війні. Монумент загальною висотою 62 метри зображує жінку піднятими до гори руками. В одній руці вона тримає меч, а в другій — щит із гербом СРСР.

В липні цього року в застосунку «Дія» пройшло опитування щодо того, чим варто замінити герб СРСР на щиті «Батьківщини-матері», в якому взяли участь понад 778 тисяч людей . 85% опитаних проголосували за те, щоб радянський герб на щиті замінили на український тризуб.