Главная > Всі новини > Активісти району > Слухай нове: ONUKA разом з митцями Чернігівщини випустила музичний кліп “Душа Народу”

Слухай нове: ONUKA разом з митцями Чернігівщини випустила музичний кліп “Душа Народу”

Виконавиця ONUKA разом з митцями Чернігівщини створили спільний музичний проєкт “Душа Народу”, присвячений Дню пам’яті жертв голодоморів, що цього року припадає на 26 листопада. 

Це відео проводить паралелі між двома найбільшими злочинами росії проти українського народу: Голодомором 1932-1933 рр. та найкривавішим актом восьмирічної незаконної російської агресії – лютневим вторгненням 2022 р. Ми знову зіштовхнулися з тим самим злом. Історія, на жаль, повторюється…

Композицію створили за участі Чернігівського Академічного хору ім. Дмитра Бортнянського, хору старших класів “Провесінь” та “Чернігівської музичної школи №1 ім.Стефана Вільконського”.

Зйомки відео відбувалися на Чернігівщині, у селі Лукашівка. На деяких кадрах видно напівзруйновану старовинну церкву. 

“Села окупованої Чернігівщини, Буча, Маріуполь, Ізюм — це провісники нового геноциду. І тільки мужність українських воїнів та сміливість наших людей рятує нас від темряви. Цією роботою ми хочемо вселити віру, що попри весь морок, який принесло на нашу землю зі сходу, ми, український народ, сяємо і ніколи не погаснемо,” — наголошує співачка. 

Нагадаємо, JEVAGA випустила мотивуючий трек “Не дам тобі впасти”.