Главная > Всі новини > Активісти району > Слухай нове: Nora Polinnia святкує повноліття й анонсує книгу та перший альбом

Слухай нове: Nora Polinnia святкує повноліття й анонсує книгу та перший альбом

Nora Polinnia, дочка продюсера Юрія Нікітіна та артистки-менторки Ольги Горбачової, випустить книгу “18 років люті” та перший альбом. 

6 березня, Nora Polinnia (Поліна Нікітіна) святкує свій 18-й день народження. Дівчина, що народилася в творчій родин,  розвиває власний музичний проєкт і відкриває для передзамовлення мініальбом Present Chronicles з головним треком GOTHAM.

Завдяки цьому відео у молодої артистки вже з‘явилися перші публікації в американських виданнях.

Через війну Поліна переїхала до Нью-Йорку, де наразі навчається в школі й реалізує себе в письменництві. Вона анонсує вихід власної книги 18 YEARS OF (R)AGE: Nora’s Chronicles (“18 років люті: хроніки Нори”). Головна мрія авторки – стати першим у світі музикантом, який супроводжуватиме кожен свій альбом новою книгою.

“Привіт, мене звати Поліна, і я маю, що вам розповісти. Мене драйвить слово songwriter: у ньому є і пісня, і письменник. Я відчуваю, що просто писати пісні, – для мене замало, і якщо ти можеш втілити історію в короткій формі, то можеш навчитись і літературному мистецтву. Тож краще зробити це зараз, а не коли прийде час писати мемуари. Форма щоденника також дозволить детальніше переказати, що ми проживаємо через війну в Україні”, – коментує Nora Polinnia.

Книга вийде двома мовами і складатиметься з кількох частин: особисті хроніки Поліни, її спостереження, відчуття, спогади та рефлексії, а також інтерв’ю з однолітками американцями і не тільки про важливе в контексті війни, культури, глобальних проблем та бачення майбутнього.

“Я люблю Нью-Йорк за його багатогранність та можливості, що відкриваються, але душею я завжди в Києві. Наразі я навчаюся тут і бачу свою місію в тому, щоб доносити моїм одноліткам не лише актуальну повістку, а й українські культурні коди. Всі мої нові друзі знають, звідки я, але вони не завжди розуміють, що Україна – це не лише про війну. Наші дизайнери вдягають Бейонсе та інших селебріті, наші художники збирають мільйони на аукціонах, наші музиканти колабяться зі світовими зірками, а наші стрічки потрапляють до шортлиста “Оскара”. Про це я говоритиму у своїй книзі”, – додає авторка.

Раніше ми писали, що Макс Барських випустив пісню до річниці незламності.