Главная > Все новости > Активисты района > Слухай нове: Дівчисько випустила перший сольний трек та кліп «Аб’юзена»

Слухай нове: Дівчисько випустила перший сольний трек та кліп «Аб’юзена»

Кадр з кліпу «Аб’юзена»

Виконавиця зі Львова Дівчисько випустила свій перший сольний трек «Аб’юзена» та відеокліп на нього. У цій роботі співачка розкриває проблему аб’юзивних стосунків та висловлює протест проти правил.

Дівчисько — це новий проєкт від palayu music (артисти лейблу badactress, Gunna Chorna) та репера й саунд-продюсера Krechet. Артистка уособлює молодість, протест та панк.Вона оспівує похмурість сьогодення кожного підлітка та тлінність життя з постійними проблемами, а також бореться з нормами та уставами суспільства.

«Аб’юзена» — це пісня о знайомих усім підліткам проблемах: аб’юз вдома, серед друзів та у особистих відносинах. У кліпі Дівчисько у образі Харлі Квін вирушає трощити все, що завдає їй хоча би мінімального аб’юзу. Проте замість бити вона тримає у руках гітару.

«Мені дивно спостерігати за тим, як люди в теперішніх (прогресивних) реаліях бояться показати своє «Я», наче усім навколо не плювати. Живи швидко, а якщо помреш молодим — то така твоя доля», — каже артистка.

Нагадаємо, ONUKA разом з митцями Чернігівщини створили спільний музичний проєкт «Душа Народу», присвячений Дню пам’яті жертв голодоморів. Відео проводить паралелі між двома злочинами росії проти українського народу: Голодомором 1932-1933 років та лютневим вторгненням 2022 року.