Главная > Всі новини > Активісти району > Ситуація в енергосистемі: до 400 тисяч споживачів залишаються без світла

Ситуація в енергосистемі: до 400 тисяч споживачів залишаються без світла

Фото: informator.ua

Після масованих атак по енергетиці, в Україні немає жодної теплової та гідроелектростанції, яка б не була обстріляна ворогом. Наразі країна вийшла з енергетичної аварійної кризи, проте до 400 тисяч споживачів досі залишаються без світла.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання 25 листопада.

Він наголосив, що виробники електроенергії забезпечують 70% покриття потреб у споживанні, першочергово заживлюють критичну інфраструктуру — лікарні, водоканали, котельні, газорозподільчу інфраструктуру, шахти. 

“Проблема зберігається в розподільчих мережах “Обленерго” по території всієї держави. В середньому від 200 до 400 тисяч споживачів знеструмлені в кожній області в ті або інші години”, — зауважив Денис Шмигаль.

Також уряд заборонив експортувати паливну деревину, яка, наразі, в деяких районах залишається єдиним засобом опалення. 

Повідомляється, що європейські країни надаватимуть Україні допомогу у вигляді генераторів, трансформаторів та високовольтного устаткування. Це допоможе швидше оговтатися від енергетичної кризи та відновити енергетичну систему.

Раніше ми писали, що у КМДА не передбачений варіант організованої евакуації мешканців столиці за межі міста на випадок повного блекауту.