Главная > Все новости > Штрафи сягнули 5 мільйонів: де є нова розмітка для правильного паркування машин

Штрафи сягнули 5 мільйонів: де є нова розмітка для правильного паркування машин

Оновлення дорожньої розмітки у Києві продовжуються. Як повідомляє «Київтранспарксервіс», нині вони працюють у другій паркувальній зоні, вимірюють, креслять та наносять розмітку для паркування машин.

Розмітка тільки-но нанесена на майданчиках по вул. В. Васильківській, Діловій, Антоновича, Тельмана, Володимирській.

Перед тим оновили ще 2 500 погонних метрів дорожньої розмітки на вул. Фізкультури, пл. Спортивна, вул. Антоновича та вул. В. Васильківська, вул. Б. Хмельницього (від Хрещатика до вул. Володимирська), вул. Заньковецької та вул. Городецького.

У «Київтранспарксервісі» попередили водіїв, що за червень силами  підприємства з вулиць Києва переміщено до штрафмайданчиків 206 авто. За ІІ квартал – 579. Загалом за цей рік Інспекція з паркування евакуювала 9 065 машин, що суттєво перешкоджали руху транспорту.
Винесено 9 700 постанов на суму 4 938 070 грн.

Найбільше порушників штрафували за паркування автомобіля на пішохідному переході – 49 % від загальної кількості постанов. Серед інших – виїздах з прилеглих територій – 12%, паркування на смузі громадського транспорту – 15%, паркування на перехрестях – 5%, зупинках громадського транспорту – 4% та ін.

Джерело