Главная > Всі новини > Сергій Притула погодився коментувати Євробачення за мільйон для ЗСУ

Сергій Притула погодився коментувати Євробачення за мільйон для ЗСУ

Фото: facebook.com/serhiyprytula

Відомий шоумен, волонтер та громадський діяч Сергій Притула погодився коментувати фінал Євробачення 2022 за умови, що глядачі зберуть мільйон гривень пожертв для Збройних сил України. Про це він повідомив у своєму Twitter.

Притула протягом чотирьох років був ведучим українського національного відбору на Євробачення та коментував сам конкурс для телеканалу СТБ. Цього року, ще до початку повномасштабної війни, він відмовився брати участь у подіях, які пов’язані з конкурсом.

Напередодні Притулу написав, що користувачі Twitter неодноразово просили його погодитись коментувати Євробачення в цьому році та пропонували в обмін на це зробити пожертву для ВСУ. Така пропозиція зацікавила ведучого, і він погодився стати неофіційним коментатором фіналу конкурсу в Twitter.

“Я не збирався відволікатися від справ допомоги ЗСУ. Але пропозиції щедро задонатити мене зацікавали. Тому угода: я прокоментую фінал Євробачення, а ви написипете нам за час стріму мільйон гривень для української армії. Згода?” — написав ведучий.

Коментуватиме фінал Євробачення 2022 Сергій Притула буде в аудіокімнаті у Twitter. Трансляція розпочнеться о 22:00 за київським часом. Реквізити для пожертв — за посиланням.