Главная > Всі новини > Ряд поїздів з/до Харкова, Сум, Полтави затримуються у дорозі: список

Ряд поїздів з/до Харкова, Сум, Полтави затримуються у дорозі: список

Фото: Укрзалізниця

У неділю, 11 вересня, у зв’язку з ракетними ударами по критичній інфраструктурі з боку російських окупантів у дорозі затримується низка пасажирських поїздів з/до Харкова, Сум, Полтави.

Про це повідомляє пресслужба “Укрзалізниці”.

“Втім, жоден сьогоднішній рейс не скасовано, рух продовжується всією мережею залізниці. На вокзалах Харкова та інших тимчасово знеструмлених міст організовано безпечну висадку та посадку пасажирів. Також пасажирам буде дозволено залишитися на території вокзалів протягом комендантської години”, – йдеться у повідомленні.

Станом на 22:00 через перебої з електропостачанням затримку мають наступні поїзди:

  • поїзд №163 Харків — Київ відправився із затримкою 32 хв;
  • поїзд №1 Харків — Івано-Франківськ має затримку 1 год 45 хв;
  • поїзд №7 Харків — Одеса має затримку на відправлення 15 хв.
  • поїзд №17 Харків — Львів затримується на 45 хв.;
  • поїзд №259 Суми — Івано-Франківськ — затримка 38 хв;
  • поїзд №786 Київ — Шостка — затримка 40 хв.

Зі станції Харків-Пас. може бути затримано відправлення поїздів №164 Харків — Київ (час відправлення 21:16), №7 Харків — Одеса (час відправлення 21:43).

“Живлення на окремих ділянках уже відновлено, ситуація під повним контролем, посадка й висадка продовжуються на всіх вокзалах. Пасажирів приміських поїздів також не залишимо на станціях. Їх саджаємо у потяги далекого сполучення, які зупиняємо на необхідних зупинках. На Полтавщині приміський рух поновлено, затримки до 1 години.
Приміський поїзд зі станції Чаплине до Дніпра поновив рух, прямує із затримкою +44 хв, а з Дніпра до Лозової очікує на  тепловоз найближчими хвилинами”, — йдеться у повідомленні.

Пасажирів просять зберігати спокій.