Главная > Всі новини > Розмінування Київської області повністю завершено (оновлено)

Розмінування Київської області повністю завершено (оновлено)

Станом на п’ятницю, 20 травня, розмінування на Київщині повністю завершено.

Про це розповів заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

Повністю завершено розмінування Київської області. Також відновлено електропостачання на 100% території області. Роботи тривали 45 днів замість запланованих 60. 

Тимошенко додав, що продовжується активне оновлення зруйнованих російськими окупантами міст та сіл у Київській області. До цього залучено всі сили ДСНС, комунальники, рятувальники та волонтери. Нацполіція працює над поновленням роботи на звільнених територіях.

На сьогодні деокуповано 1 016 населених пунктів, на цих територіях працюють гуманітарні штаби. Автосполучення відновлено у 702 населених пунктах, газопостачання забезпечено на 65%, електроенергією заживлено 863 населених пункти, роботу АЗС відновлено на 49%, заклади медицини поновили роботу у 305 деокупованих населених пунктах, “Укрпошта” відкрила свої відділення у 80% населених пунктів.

У сильно постраждалому від бойових дій селі Мощун вже відновлено транспортне сполучення з Києвом. Одне з головних завдань — відновлення житла.

Наразі визначено дорожню карту по роботі над генеральним планом населеного пункту, готуються документи для його оприлюднення та проведення громадського обговорення.  

Оновлення. На сьогоднішній день у Київській області розміновані лише дороги. А на розмінування всієї території підуть роки. Про це розповів перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін.

“Підрозділами ДСНС та поліції розміновані ключові магістральні автодороги. Також активно працюємо над розмінуванням адмінбудівель та житлових будинків”, — сказав він.