Главная > Всі новини > Активісти району > Розкрадання 12,6 млн грн на каретах “швидких”: підозрюють посадовців “Київмедспецтранс”

Розкрадання 12,6 млн грн на каретах “швидких”: підозрюють посадовців “Київмедспецтранс”

Посадовців “Київмедспецтрансу” та директорів низки підприємств підозрюють у розкраданні 12,6 мільйона гривень, які виділяли на закупівлю запчастин для карет “швидкої”. Учасникам злочину загрожує до 12 років позбавлення волі.

За даними столичної прокуратури, посадовці та директори фірм організували мережу підприємств, які здобували перемогу у держзакупівлях автозапчастин до автомобілів швидкої медичної допомоги за гроші, який надавала КМДА. Проте комунальному об’єднанню ці запчастини продавали за завищеними цінами. 

Прокуратура зафіксувала 22 відповідні випадки закупівель електричного обладнання та запчастин.

“За результатами проведення комплексної товарознавчої та судової економічної експертизи встановлено завищення цін на суму понад 12, 6 млн грн”, — йдеться у дописі.

Про підозру повідомлено директору, двом заступникам, начальнику служби матеріально-технічного забезпечення комунального об’єднання, п’яти директорам підконтрольних підприємств та ще одному учаснику, який контролював їхню діяльність. Наразі слідство триває й вирішується питання щодо обрання запобіжних заходів учасникам групи та відсторонення службових осіб від займаних посад.

Раніше ми писали, що під час ремонту парку “Почайна” вкрали 1,6 мільйона гривень.