Главная > Все новости > Російський канал виклав відео з українською волонтеркою Тайрою — її взяли у полон окупанти

Російський канал виклав відео з українською волонтеркою Тайрою — її взяли у полон окупанти

Фото: Іванна Климпуш-Цинцадзе / facebook.com

Російські пропагандисти оприлюднили перше відео з українською волонтеркою та парамедиком Юлією Паєвською (Тайра), яку разом з водієм Сергієм окупанти взяли у полон 16 березня. Відео показали на російському телеканалі НТВ.

На півторахвилинному відео Тайра закликає “тих, від кого це залежить”, знайти рішення, аби звільнити мирних жителів із Маріуполя. Наразі це місто перебуває в облозі у російської армії, через обстріли цивільне населення не може виїхати на безпечні території, а ворог блокує гуманітарну допомогу. 

“Бойові дії тривають, ситуація стає дедалі гіршою. І там зовсім не місце для жінок, дітей, літніх людей. Я хотіла б, щоб було знайдене рішення, яке дозволить вивезти усіх цивільних з міста Маріуполь, з цього пекла і забезпечити їм надійну евакуацію”, — сказала волонтерка. 

Тайра закликала війська оголосити режим тиші бодай на декілька днів та організувати рятувальну операцію для цивільного населення. При цьому, жінка не уточнювала, про які саме війська йдеться та хто мусить проводити цю операцію. Саме ж відео проходило монтаж — на ньому можна побачити декілька склейок.