Главная > Все новости > Родини з дітьми, які постраждали через війну, можуть отримати фінансову підтримку

Родини з дітьми, які постраждали через війну, можуть отримати фінансову підтримку

Фото: Марієнко Андрій / УНІАН

Міністерство соціальної політики спільно з ЮНІСЕФ розпочало програму грошової допомоги українським родинам з дітьми, які постраждали через війну та потребують фінансової підтримки. Про це розповів заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко. 

Допомогу можуть отримати родини, які: 

  • мають 3 і більше дітей віком до 18 років, з яких принаймні 1 дитина не досягла віку двох років на момент подання заявки;
  • мають 2 і більше дітей віком до 18 років, з яких принаймні 1 дитина має інвалідність.

У такому випадку родини можуть реєструватися на спеціальному сайті за посиланням. Це стосується також названих батьків та батьків-вихователів. 

Далі заявку розглядатимуть фахівці з ЮНІСЕФ та його партнери. Про рішення повідомлять через СМС — його відправлять на номер, зазначений у заявці. 

Як розраховується сума грошової допомоги? 

Сума грошової допомоги на місяць складає 2 200 грн на кожного члена сім’ї, але не більше як на 5 осіб. Виплата допомоги відбувається одноразово за 3 місяці. 

Тобто, якщо в родині 5 членів, то вона отримає 2 200 грн * 5 осіб * 3 місяці — 33 тисячі гривень.

Виплата надійде на вказатий у заявці банківський рахунок чи дебетову картку протягом 4 тижнів з моменту подання заявки. Переж поданням заявки рекомендують переконатися, що у вас є доступ до рахунку.