Главная > Всі новини > Робота в Києві: на одну вакансію претендують десять безробітних

Робота в Києві: на одну вакансію претендують десять безробітних

За даними Київського міського центра зайнятості, у Києві на одну вакансію претендують 10 безробітних.

Найбільше вакансій станом на липень 2022 року налічується у сфері адміністративного обслуговування (17%), охорони здоров’я (15%), в освіті (13%), на підприємствах переробної промисловості (12%), в оптовій та роздрібній торгівлі (9%).

Шанси легко знайти роботу є у представників робочих професій. Крім того, роботодавці шукають вчителів, вихователів, лікарів, фармацевтів,  інженерів, економістів. Багато вакансій є для представників сфери логістики. 

Робітники без кваліфікації теж можуть знайти роботу в Києві. Попит мають двірники, прибиральники, вантажники, підсобні робітники.

“Найбільша невідповідність між попитом та пропозицією на робочу силу у професійно-кваліфікаційному розрізі спостерігалася серед службовців  та  керівників (на 1 вакансію претендують 69 осіб), технічних службовців (58), фахівців (11 осіб), працівників сфери торгівлі та послуг (10 осіб)”, — повідомляють на сайті центра зайнятості.

Найбільше навантаження на одне вільне робоче місце спостерігається у сферах постачання електроенергії, фінансової та страхової діяльності, інформації й телекомунікації, розміщення й харчування та у будівництві.

Гостра нестача вакансій спостерігається для бухгалтерів, менеджерів, продавців-консультантів, водіїв автотранспортних засобів, комірників, адміністраторів, керівників та продавців.