Главная > Всі новини > Активісти району > Реконструкцію Дегтярівського шляхопроводу завершать пізніше через аварію на об’єкті: деталі

Реконструкцію Дегтярівського шляхопроводу завершать пізніше через аварію на об’єкті: деталі

Дегтярівський шляхопровід на вулиці Олександра Довженка у Києві введуть в експлуатацію пізніше, ніж було заплановано. 

Про це повідомили на Facebook-сторінці групи компаній RDS, яка у межах реконструкції мосту виконувала роботи із влаштування балок.

“Під час виконання монтажу 7-ої балки в проєктне положення — вона втратила свою стійкість. При падінні було зачеплено частину вже змонтованої конструкції, що призвело також до порушення її стійкості та падіння інших 6-ти балок прогонової будови”, — зазначили в установі. 

Там додали, що через необхідність усунення пошкоджень, введення розв’язки в експлуатацію відбудеться у більш пізні строки. 

Водночас у RDS запевняють, що збитків міському бюджету аварія на шляхопроводі не нанесла, а вартість реконструкції не збільшиться. Також у компанії визнають, що відповідальні за виконання робіт на об’єкті й обіцяють усунути всі недоліки своїм коштом.

Нагадаємо, учора, 30 вересня, обвалився закритий із середини липня на ремонт Дегтярівський шляхопровід. Обійшлося без жертв та постраждалих.