Главная > Всі новини > Рейд на Нижньоюрківській, 31: дії поліцейських перевірять на законність

Рейд на Нижньоюрківській, 31: дії поліцейських перевірять на законність

Фото: facebook.com/fogPlayer

У Поліції Києва повідомили, що перевірять правомірність дій своїх співробітників, які в ніч на 2 липня влаштували рейд у клубі Otelʼ та інших закладах на вулиці Нижньоюрківській, 31.

В пресслужбі поліції розповіли, що правоохоронці здійснювали перевірку інформації щодо порушення комендантської години на території одного із закладів на Нижньоюрківській та виявили там шістьох чоловіків, які порушували комендантську годину.

“П’ятеро з них перебували у стані алкогольного сп‘яніння. Співробітники поліції доставили порушників до територіального підрозділу для перевірки”, – кажуть у поліції.

Там додали, що після рейду на Нижньоюрківській в соцмережах поширилась інформація про те, що правоохоронці викрали з “вищевказаного закладу” речі та пошкодили майно. Ймовірно, йдеться про дописи працівника та власника клубу Otelʼ, які звинуватили поліцейських у крідіжці речей зі складу гуманітарної допомоги, що там знаходився.

За словами власника Otelʼ Павла Дергачова, правоохоронці повиламували двері у його та сусідні заклади, жбурляли каміння у вікна та морально принижували хлопця, який в той час опинився на Нижньоюрківській.

У відповідь на це в поліції пообіцяли розпочати службове розслідування, яке має встановити правомірність дій правоохоронців під час рейду. На час перевірки учасників рейду відсторонили від виконання службових обов‘язків.