Главная > Всі новини > Активісти району > Радіодиктант національної єдності: коли відбудеться та як взяти участь

Радіодиктант національної єдності: коли відбудеться та як взяти участь

Цьогорічний радіодиктант національної єдності відбудеться у цю середу, 9 листопада. Долучитися до диктанту зможуть усі охочі, повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики.

Як зазначають ініціатори радіодиктанту, його метою є не перевірка грамотності учасників, а об’єднання людей навколо України в усьому світі. В цьому році авторкою тексту стала українська письменниця і режисерка Ірина Цілик. А читатиме його народна артистка Ада Роговцева.

Для участі у радіодиктанті потрібно 9 листопада об 11:00 за київським часом увімкнути одну з платформ, де зачитуватимуть текст:

  • “Українське Радіо” або “Радіо Культура”;
  • телеканал “Суспільне Культура”;
  • діджитал-платформи: Facebook-сторінку “Суспільного” та YouTube-канали “Українського Радіо” та “Суспільне Новини”;
  • мобільні застосунки suspilne.radio або “Дія”.

Текст радіодиктанту для самостійної перевірки оприлюднять 10 листопада. Але якщо учасник захоче, щоб його диктант перевірили фахівці, він може:

  • надіслати листа за адресою: Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада.
  • сфотографувати/відсканувати написаний текст (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf) та надіслати його до 11:00 10 листопада на адресу rd@suspilne.media або через електронну форму для отримання робіт, яку оприлюднять 9 листопада на сайті ukr.radio.

Нагадаємо, у Києві розпочався Місяць європейського кіно від Одеського міжнародного кінофестивалю. Протягом місяця уияни мають змогу подивитися лауреатів та учасників міжнародних кінофестивалів: Каннського, Венеціанського та Берлінського. Загалом програма показів складається з 52 стрічок.