Главная > Всі новини > Активісти району > Пункти обігріву у Дніпровському районі хочуть обладнати сонячними панелями

Пункти обігріву у Дніпровському районі хочуть обладнати сонячними панелями

В пунктах обігріву у Дніпровському районі хочуть встановити сонячні батареї, які слугуватимуть альтернативним джерелом енергії у разі надзвичайних ситуацій. Про це повідомили у Дніпровській РДА.

Керівництво району обговорило співпрацю з Інститутом відновлюваної енергетики НАН України. Йдеться про встановлення джерел альтернативного живлення в пунктах обігріву, які забезпечуватимуть живлення у разі виникнення надзвичайних ситуацій, якщо довго не буде опалення та електропостачання.

Представники інституту презентували посадовцям комплексні системи енергопостачання на базі відновлювальних джерел енергії. Зокрема, сонячні батареї.

За результатами зустрічі у РДА вирішили укласти договір з Інститутом відновлюваної енергетики та розпочати підготовчі роботи по реалізації проєкту.

Нагадаємо, цієї зими у кожному районі Києва підготують по 100 пунктів обігріву на випадок критичних пошкоджень системи опалення. Ці пункти обладнують санвузлами, їдальнями, місцями для відпочинку, банками теплого одягу тощо.