Главная > Всі новини > Активісти району > Проїзд у наземному транспорті в Києві у разі блекауту буде безкоштовним — Кличко

Проїзд у наземному транспорті в Києві у разі блекауту буде безкоштовним — Кличко

У разі нових ракетних атак по енергетичній інфраструктурі та надзвичайної ситуації у Києві наземний транспорт буде безкоштовним.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці в Telegram.

Ми всі сподіваємося, що найгіршого сценарію розвитку подій не буде. Але маємо бути готовими до різних варіантів.

Під час блекауту на всіх маршрутах наземного транспорту працюватимуть автобуси. Міський голова наголосив, що автопарки мають достатній запас пального, а також є бензинові та дизельні генератори. Тому мінімальний обсяг технологічного процесу місто матиме. Для водіїв на території автобусних парків облаштують теплопункти.

Рух поїздів метрополітену буде призупинений. Підземні станції працюватимуть як укриття. Вхід до них зроблять безкоштовним, проте тільки за наявністю документів, що посвідчують особу. На 45 станціях буде інтернет-зв’язок, електроенергія, питна вода та санвузли. Зазначається, що температура у підземці буде низькою (+12 +14), тому одягнутися треба тепліше.

Наземні ділянки метрополітену не працюватимуть та людей не прийматимуть.

Також міський голова підкреслив, що задля підтримання життєдіяльності міста продовжуватимуть працювати окремі торгові мережі, ринки, магазини та ТРЦ. Адреси супермаркетів, які будуть працювати тут, адреси ТРЦ тут, перелік ринків тут.

Раніше ми писали, що Віталій Кличко заявив, що всі столичні пункти обігріву, заявлені столичною владою, працюють. Хоча стабілізаційні відключення світла можуть тривати до весни та влада готується до різних сценаріїв, проте повної евакуації з Києва не буде.