Главная > Все новости > Протягом двох днів «Дію» завантажили майже 800 тисяч разів — це верхівка рейтингу безкоштовних додатків App Store

Протягом двох днів «Дію» завантажили майже 800 тисяч разів — це верхівка рейтингу безкоштовних додатків App Store

За даними Міністерства цифрової трансформації України, 667 тис. користувачів протягом минулих двох днів успішно авторизувались у застосунку «Дія».

Упродовж останніх двох днів застосунок «Дія», що дає можливість створити електронну копію водійського посвідчення та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, завантажило майже 800 тисяч разів. Про це 8 лютого у Facebook повідомило Міністерство цифрової трансформації України.

«Із презентації мобільного застосунку «Дія» минуло вже два дні. Кількість українців, що завантажили «Дію», сягнула майже 800 тисяч. 667 тисяч користувачів успішно авторизувалися у додатку», – ідеться в повідомленні.

За даними відомства, 359 567 користувачам вдалося завантажити водійські посвідчення, 295 788 – свідоцтва про реєстрацію авто.

“І реєстр, і авторизація через банки стабільно працюють. Електронний кабінет водія перенесений на нові сервери, і МВС продовжує активно працювати над вдосконаленням його роботи. Тож готуємося до першого мільйона!» – додали в міністерстві.

На момент підготовки новини застосунок «Дія» очолював рейтинг безкоштовних додатків в українському сегменті App Store.

Скриншот мобильного приложения App store
Скріншот мобільного додатка App store

Мобільний додаток «Дія» запустили 6 лютого. За допомогою цієї програми українці зможуть зберігати особисті документи в електронному вигляді й у майбутньому отримати доступ до всіх державних онлайн-сервісів.

На початковому етапі у додатку доступні водійські права та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (через ажіотаж у першу добу застосунок і кабінет водія на сайті Головного сервісного центру МВС працювали з перебоями). Згодом з’явиться можливість додати внутрішній і закордонний паспорти, ID-картку, а також цифрові версії студентського та учнівського квитків.

Джерело