Главная > Всі новини > Активісти району > Прокуратура зацікавилась виділенням 183 млн грн на Подільський міст

Прокуратура зацікавилась виділенням 183 млн грн на Подільський міст

Фото пресслужби Віталія Кличка

Київська міська прокуратура висловила занепокоєння рішенням Київради про виділення 183 млн грн на добудову Подільсько-Воскресенського мосту в умовах війни.

Роботи з будівництва мосту розпочались ще у 1993 році та тривають досі. За цей час вартість будівництва неодноразово збільшувалась, і станом на 13 жовтня минулого року вона була затверджена у розмірі 19,9 млрд грн. А 11 жовтня цього року Київрада вирішила виділити з міського бюджету додаткові 183 млн грн на добудову мостового переходу.

У прокуратурі зазначили, що від початку повномасштабної війни російські ракети знищили або пошкодили велику кількість житлових будинків, громадських будівель та об’єктів інфраструктури Києва, і на їхнє відновлення потрібно багато коштів та часу.
 
“Прийняття рішення про виділення 183 млн грн додаткового фінансування на добудову мостового переходу, будівництво якого триває майже 30 років, суперечить здоровому глузду та не сприяє раціональному використанню коштів міського бюджету”, — кажуть там.
 
Керівництво Київської прокуратури звернувся до очільника столиці Віталія Кличка з проханням винести на розгляд сесії Київради питання про скасування цього рішення. А виділені на добудову мосту гроші пропонують направити на більш нагальні потреби міста.

Також прокурор закликав столичну владу більш виважено підходити до питання розподілу коштів міського бюджету з урахуванням реалій, що склалися на даний час”, — додали у відомстві. 

Нагадаємо,  студія Balbek Bureau створила проєкт меморіалу біля зруйнованого мосту в Ірпені під назвою “Відкритий перелом”. Архітектори пропонують зберегти “перелом” мосту, який був зруйнований на початку війни та створити місце, де кожен зможе “вшанувати героїв і жертв війни, і водночас вберегти від ретравматизації тих, хто має болючі спогади з часів евакуації”.