Главная > Всі новини > Projector Institute запустив персональні менторські сесії за донати на ЗСУ

Projector Institute запустив персональні менторські сесії за донати на ЗСУ

Фото ілюстративне: Anna Shvets / Pexels

Projector Institute запустив платформу персональних менторських сесій для представників креативних і технічних індустрій, а також власників малого та середнього бізнесу. Консультації можна отримати за донати на підтримку України. 

Так, зробивши пожертвування в один із фондів (“Повернись живим”, Projector Creative & Tech Foundation, Kolo, “Госпітальєри”) або на спецрахунок НБУ, можна отримати персональну менторську сесію з експертами у сфері маркетингу, дизайну та менеджменту. Серед менторів — представники команди Projector Institute, експерти з Miro, Vimeo, Spiilka design buro, MacPaw та інші. В майбутньому до консультацій планують залучати фахівців зі сфери HR, фінансів, Data Science та інших. 

Співавтором проекту став Стас Говорухін, Product Designer в Miro. Подібні фідбек-сесії він проводив ще до війни. Утім коли почалася війна, Говорухін вирішив перераховувати на підтримку ЗСУ та волонтерів усі гроші з таких консультацій. 

“Так і виникла ідея — замість розрахунку почав просити скрін донату в благодійні фонди, а потім запропонував ідею Projector Institute”, — розповів він. 

Забронювати персональну менторську сесію на платформі Project Institute можна за посиланням. Подібні консультації підійдуть для:

  • працівників креативних і технічних індустрій, які хочуть професійного росту;
  • світчерів, які хочуть дізнатися про особливості професії;
  • власників малого та середнього бізнесу, які шукають профільну пораду.

Охочі стати менторами можуть зареєструватися за посиланням.